Блог

Картини з котами – хранитель домашнього вогнища в кожному будинку

Котів шанують ще з давніх часів. Стародавні єгиптяни вважали кота священною твариною, що охороняє домівку і оберігає домочадців від негараздів. Китайці вірили в те, що коти можуть відганяти злих духів від своїх господарів. До сих пір існує традиція в новий будинок першим ділом пускати в кімнату кота. Однак не кожен мешканець сучасного міста може дозволити собі мати в домі вірного друга і захисника житла: алергія, обмежені житлові умови або блискавичний ритм життя стають перепоною для тримання домашніх тварин. І тоді картини з котами можуть стати відмінною альтернативою пухнастому другу в квартирі. А може, ви просто хочете мати на полотні зображення улюбленця, що живе у вашій квартирі? У будь-якому разі, полотна із зображенням кішок не тільки прикрасять інтер’єр практично в будь-якому стилі, але нітрохи не гірше самих берегинь домашнього вогнища можуть стати захисниками мешканців житла.

Кішка на картині. Поради з розміщення полотна

Найбільше до котів небайдужі жінки. Завдяки своїй граціозності, загадковості, очам, що світяться в темряві і незалежному норову, силуети кішок міцно увійшли як декоративний елемент в інтер’єр кожної квартири. Статуетки котів, посуд, покривала і скатертини з зображенням котів можна зустріти в кожному будинку. А що ж щодо картин?

Холсти з котами Картини з котами

Прийнявши рішення придбати картину «коти» на стіну, подумайте про її місцезнаходження в квартирі. Від цього багато в чому буде залежати вибір сюжету самого полотна. Найкращим варіантом для розміщення картин із зображенням кішок буде передпокій або дитяча. У передпокої розмістіть картину недалеко від порога – священна тварина буде щохвилини охороняти ваше житло і захищати від лихого ока його мешканців. Для дитячої якнайкраще підійдуть сюжети з непосидючими кошенятами, що грають з клубками пряжі. Таке зображення стане не тільки оберегом ваших дітей, а й пожвавить простір кімнати, зробить інтер’єр гармонійним і завершеним.

При цьому пам’ятайте, що не варто розміщувати картини на стінах, заставлених меблями або обклеєних строкатими шпалерами, так як сюжет картини «загубиться» на таких поверхнях.

Чому варто купити картину з котами ТМ «Арт Холст»

Компанія «Арт Холст» з 2011 року пропонує своїм клієнтам друк картин на замовлення з доставкою в будь-яке місто України. Особливістю нашої компанії є індивідуальна робота з кожним клієнтом. Наявність бази зображень на сайті не означає, що ви маєте право вибирати тільки з представлених сюжетів. Ви можете скористатися базою фотобанку shutterstock.com або надати власноруч зроблений фотознімок. Фахівці компанії не обмежать вас у виборі полотна або сюжету, порадять найбільш вдалий вид друку та обрамлення картини, розроблять макет з урахуванням ваших побажань.

Процес виготовлення картини займає не більше двох днів, а налагоджений процес виробництва та сучасне обладнання дають повну впевненість у високій якості нашого продукту.

Поспішайте прикрасити ваше житло зображенням домашнього улюбленця вже зараз!

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку