Блог

Картини з кораблями: морська тематика в інтер’єрі

Створити в інтер’єрі морську тематику досить просто – додайте відповідні аксесуари для антуражу і живих мешканців підводного світу. Доповніть композицію елементами корабельного оснащення. А які ще фантазії на морську тематику зможуть прикрасити інтер’єр? У даному огляді ми представимо картини з кораблями і розглянемо різні варіанти того, як вони зможуть збагатити оздоблення будинку.

Для якої кімнати купити картину з кораблями?

Крім традиційних атрибутів з тематикою підводного світу, існує оригінальний спосіб додати морські мотиви в інтер’єр – купити картину з кораблями. Відомі деякі особливості у справі розміщення «корабельних» сюжетів.

1. Декор і фен-шуй.

Існує думка, що в спальні краще не розміщувати подібні панно. Ми вирішили дізнатися експертну думку з цього питання і звернулися до фахівця з фен-шуй. І ось, що ми дізналися.

Виявляється, у вченні фен-шуй вітрильник символізує благополуччя і достаток. З приводу розміщення в спальні – не рекомендують вішати картини з кораблями тільки лише у голові ліжка. А в інших зонах декор буде тільки на благо. Так що не варто відмовляти собі в задоволенні.

Також слід звернути увагу на композицію сюжету. У вченні про символічне освоєння простору кращою картиною визнане зображення рухомого вітрильника в погожий сонячний день. Якщо для декору обраний передпокій, то розміщуйте панно так, щоб намальоване на ньому судно «заходило, пливло» в будинок.

Картина з кораблем Картина корабель

2. Картина і стиль.

Існує думка, що якщо зважитися і купити картину з кораблем у морі, то доведеться позбутися іншого декору та максимально розвантажити простір біля стіни. У цьому є частинка правди. Але все залежить від розмірів панно і стилю приміщення. У цьому варто розібратися детальніше.

По-перше, індивідуальне виготовлення декору допоможе гармонійно організувати простір. Так Ви підберете для певної кімнати картину потрібного розміру.

По-друге, значення має стилістика приміщення. Пам’ятайте, те, що для класики і мінімалізму перебір, може бути сприйнято на «ура» в інших напрямках. Еклектика і фьюжн – в такому дизайні картини відмінно уживуться з іншими атрибутами інтер’єру, які підібрані з урахуванням усіх канонів стилю.

Картини з кораблями:

Якщо Ви захоплюєтеся кораблебудуванням, картини з кораблями самим найкращим чином розкажуть гостям про це непересічне захоплення. Адже у людини з таким хобі, напевно, мається дизайн корабля, що полюбився найбільше. Іноді в таких випадках обирають зменшені моделі суден. При цьому, ручна праця, особливо що передбачає копітку роботу, відрізняється високою ціною. І не кожен зможе собі дозволити настільки дороге задоволення. Що ж робити в такому випадку?

Відмінною альтернативою стане покупка картини з кораблями. Бригантини, шхуни, галери – будь-який з видів морського транспорту стане гідною прикрасою будинку. А може, Вам подобаються кілька моделей і ніяк не виходить виділити якусь одну? У такому випадку, оптимальним рішенням стане модульна картина. Кораблі різноманітних конструкцій отримають гідне втілення в мультипанельних композиціях.

Тематичні полотна з кораблями в інтер’єрі – це класика, яка ніколи не вийде з моди.

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку