Блог

Як правильно обирати картини з ієрогліфами

Одне з правил фен-шуй говорить: художні образи в оформленні будинку повинні бути Вам зрозумілі. А при покупці картини з ієрогліфами такий підхід і зовсім стає основним. Адже, якщо для картини із зображенням води або дерев можна скласти загальні рекомендації, то у випадку зі знаковими символами справа йде інакше. Тут варто дотримуватися обережності, враховуючи, що кожен знак несе своє смислове навантаження.

Фахівці в області фен-шуй відзначають також, що енергія обраної картини може бути спрямована на те, що Ви хочете утримати (зберегти), примножити, залучити.

Панно з ієрогліфом, що означає гармонію в сім’ї, допоможе зміцнити атмосферу родинного благополуччя та миру. Картини з такою енергетикою допоможуть відновити душевний спокій домочадців і зберегти позитивний настрій надовго.

Тим, хто сподівається незабаром зустріти свою другу половинку, радять купувати картину з ієрогліфами на тему кохання. Також такий декор обирають молодята і сімейні пари, щоб захистити свої почуття від негативного впливу і завжди пам’ятати про те, як вони значущі один для одного.

Спрямувати потоки життєвої енергії на поліпшення матеріального стану допоможе панно, на якому грошові кошти позначені ієрогліфом.

Якщо складно визначитися з тим, що може презентувати картина з китайським ієрогліфом, подумайте ось про що. Що ми завжди бажаємо собі і своїм близьким? Міцного здоров’я, щастя, любові, миру і благополуччя. Обирайте для друку панно ієрогліф з одним з цих значень і даруйте тільки оригінальні подарунки.

Як змінять Ваше життя картини з ієрогліфами?

Картини з ієроглифамиКартина в китайскому стилі

Особлива енергетика заповнить атмосферу Вашого будинку залежно від обраної семантики. Вчення про гармонійну організацію життєвого простору не дарма займає одне з найважливіших місць в дизайнерській справі. Адже все, що нас оточує так чи інакше впливає на настрій. Позитивний настрій з самого ранку зробить вдалим кожен день, продуктивно проведені дні перетворяться на тижні і місяці, а там вже і до щасливого життя рукою подати. Ось так картини з ієрогліфами щодня допомагають змінювати життя на краще.

Китайський живопис та картини з ієрогліфами

Дизайн картин з ієрогліфами різноманітний. Він може бути лаконічним, коли панно виконано в монохромній гамі. Чорно-біла композиція зустрічається найбільш часто, але іноді поєднують і інші кольори.

Мистецтво каліграфії, живопис і поезія в китайській культурі розвивалися досить тісно. В результаті світу стали відомі унікальні полотна, на яких сплетені в єдине цілі вражаючі малюнки в супроводі символічного тексту, майстерно виведеного рукою художника.

Не тільки ієрогліфи несуть смислове навантаження, важливо також художнє наповнення. Серед рослинних сюжетів досить часто зустрічається певний підтекст. Наприклад, орхідея асоціюється з ніжністю. А бажання висловити непохитність характеру допоможе здійснити бамбук.

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку