Блог

Картини з ангелами. Поради з розміщення від ТМ Арт-Холст

Існує повір’я, що у кожної людини на землі є свій ангел-охоронець. Ангел-охоронець ділить з нами радості, захищає від негараздів, допомагає у важких ситуаціях, нашіптує втішні слова у хвилини, коли не щастить і зовсім опускаються руки. Ангел – вічний невидимий супутник, ніхто і ніколи не бачив його обличчя і обрисів.

Кажуть, що якщо ангел відкриє людині своє обличчя, він розірве зв’язок зі своїм підопічним. Ми ніколи не дізнаємося чи правда це. Однак, багато хто з нас хотіли б мати в домі образ рідного ангела, нехай навіть тільки на картині. Картини з ангелами відрізняються особливою чистотою, щирістю, добротою, ніжністю. Від них виходить якесь світіння, що дарує людині тепло і спокій. Ангели, напевно, теж колись були людьми: вони розуміють нас, бачать наші помилки, але не можуть відрадити нас від якихось дій, не можуть виправити що-небудь, вчинене нами. Вони просто спостерігають за нашими вчинками, втішають і оберігають нас у випадку невдачі.

Картини з янголятами. Поради з розміщення

Картины с ангелами

Де розмістити картину із зображенням ангела? Ну звичайно ж – у спальні. Розташуйте картину над ліжком, і такий ангел оберігатиме ваш сон і спокій протягом ночі. Також ви можете повісити таке полотно навпроти ліжка. Тоді першим, що ви побачите після пробудження – ваш ангел хранитель. І можете бути впевнені, що день пройде вдало, адже з самого ранку з вами поруч завжди ваш охоронець.

Картина з двома ангелами на стіну – прекрасна ідея сюжету для подружньої пари або в кімнату ваших діток, які як ніхто потребують захисту і опори.

Відмінною ідеєю для розміщення картин з ангелом є місце в передпокої над вхідними дверима. Така картина буде оберігати ваш будинок від непроханих гостей і заздрісних поглядів сусідів.

Купити картину з ангелами ТМ Арт Холст

Картины с ангелами

Картина із зображенням ангелів – один з найпопулярніших сюжетів. Однак, стандартних пропозицій щодо вибору сюжету абсолютно немає. Кожен представляє свого ангела хранителя по-своєму.

ТМ Арт-Холст – провідний виробник картин на полотні на замовлення пропонує вам друк сюжету, створеного спеціально для вас. Ангели на полотні, картина з милими янголятами-амурчиками, – немає нічого неможливого для команди професійних дизайнерів компанії.

Натуральне і штучне полотно, послуга покриття картин лаком, можливість замовити як галерейну, так і класичну натяжку полотна на підрамник – все це розмаїття робить ТМ Art Holst лідером ринку з виготовлення ексклюзивних полотен.

Надайте своє зображення або зверніться до фахівців компанії для створення макета картини згідно ваших індивідуальних побажань, і вже завтра втілення вашого ангела-охоронця на картині буде допомагати вам день у день.

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку