Блог

Топ-20 найвідоміших картин мариністів

Друк фото на холсті

Морська стихія – невичерпне джерело натхнення для художників і творчих людей. Ми підібрали 20 картин, які мають гіперреалістичність і заразливу любов до моря. Цей список – невелика добірка захоплюючих картин морської тематики, які, на наш погляд, заслуговують вашої уваги. Тим більше що всі зображення доступні для друку на полотні в нашому інтернет-магазині.

І.К. Айвазовський «Дев’ятий вал», «Бриг« Меркурій », атакований двома турецькими кораблями», «Схід сонця в Феодосії»

Дев'ятий вал

 

Бриг« Меркурій », атакований двома турецькими кораблями

 

Схід сонця в Феодосії

Мабуть, найвідоміший мариніст не тільки в нашій країні, але і у всьому світі. Його роботи – справжні шедеври, а сам він геній не тільки технічного виконання стихії, а й відображення її тонкого характеру.

М.А Алісов «Морський пейзаж»

Морський пейзаж

Наш талановитий співвітчизник вважається кращим учнем Айвазовського, написав безліч робіт морської тематики, його роботи знаходяться в художніх музеях Дніпропетровська, Харкова та інших міст.

А.П. Боголюбов «Останні хвилини імператорської яхти Лівадія», «Берег біля Сорренто»

Останні хвилини імператорської яхти Лівадія

 

Берег біля Сорренто

Його роботи вважаються академічними, а сам він був професор живопису і досить впливовою людиною свого часу. Онук письменника А.Н. Радищева був художником Головного морського штабу, займався благодійністю на користь вдів і сиріт художників.

Клод Жозеф Верне «Кораблекрушіння під час шторму», «Буря біля скелястого берега»

Корабельна аварія під час шторму

 

Буря біля скелястого берега

Французький художник за життя прославився, як майстер зображення морських бур. Його картини прикрашали палаци, а сьогодні знаходяться в колекціях найбільших музеїв Європи.

Модульні картини

Л.А Афремов Морська тематика

Афремов.Море

Наш сучасник художник-імпресіоніст не є типовим мариністом, але його морські пейзажі, як, втім, всі його роботи вражають кольором і технікою. Ви можете знайти захоплюючі роботи художника в тематичному каталозі на нашому сайті.

Jim Warren «Living sea»

Jim Warren «Living sea»

Американський художник, чия філософія “До біса правила … малюй те, що тобі подобається” точно характеризує стиль його картин. Він відмінно поєднує різні частини композицій, використовує незвичайні образи і кольори, від його картин неможливо відірватися!

Zaria Forman «Greenland no.54», «Maldives no.1», «Greenland no.50»

Greenland no.54

 

Maldives no.1

 

Greenland no.50

Ні, це не реальні фото і навіть не Photoshop, а глибокі і гіперреалістичні роботи американської художниці Зарії Форман, яка створює картини без будь-яких художніх інструментів, а лише за допомогою кінчиків пальців. Своїми шедеврами художниця прагне звернути увагу громадськості на проблеми екології.

Кацусика Хокусай «Велика хвиля в Канагава», «Хвиля»

Велика хвиля в Канагава

 

Хвиля

Великий японський художник працював у багатьох техніках, визнаний одним з найвідоміших на заході японських граверів. «Велика хвиля в Канагава» виконана в стилістиці Укійо-е і є одним з творів знаменитої серії художника «Тридцять шість видів Фудзі».

Картини на полотні

Артем Чебоха (RHADS) Цифровий марінізм

Артем Чебоха

 

RHADS.Море

Молодий художник створює свої роботи не на полотні, а в Photoshop, а замість фарб використовує пікселі, але його роботи важко відрізнити від традиційного живопису. Фантастичні сюжети настільки реалістичні, що, здається, ось-ось оживуть.

Dehong He

Dehong He

Дехонг Хе – фрілансер і вільний ілюстратор з Сінгапуру і його фантастична реальність, на наш погляд, заслужено займає місце в цьому топі. Його роботи, однозначно, цікаві та заслуговують на увагу.

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку