Блог

Картини в стилі Хай-тек

Згадуючи стиль інтер’єру хай-тек, уяву вимальовує холодний, стриманий інтер’єр з мінімумом деталей і прикрас. Насправді ж, навіть в мінімалістичному інтер’єрі є місце творам мистецтва, які виглядають ще більш яскраво на холодному фоні. Картини в стилі хай-тек є прекрасним доповненням для приміщення, яке не так просто підібрати. Важливо здійснити максимально правильний вибір для того, щоб підкреслити особливості сучасного інтер’єру і не “перевантажити” його.

картини для інтер'єру в стилі хай-тек

Сутність картини в інтер’єрі

У будь-якому приміщенні важливо дотримуватися основних принципів розміщення картин. Не можна вішати витвір мистецтва тільки для заповнення стін. Картина повинна бути гармонійною частиною інтер’єру і важливим доповненням стилю, що панує в приміщенні. Картини для інтер’єру в стилі хай-тек не повинні вибиватися з ритму гармонійності та спокою: в ідеалі зображення відповідає формі меблів, а кольорова гамма повинна компонувати з предметами інтер’єру для створення дизайнером чудового інтер’єру.

Важливо! Приміщення, оформлене в даному стилі, може вміщати в себе 1-2 картини. Не слід вішати більше полотен: це порушить гармонію мінімалізму.

картини в стилі хай тек фото

Картина в стилі абстракціонізм

Картини хай-тек в стилі абстракціонізм частіше містять приблизно три кольори, актуальні в інтер’єрі. У центрі полотна розташовується силует або витіюваті лінії, переплетені в одному танці. Хай-тек картини в даному стилі не мають чіткого сюжету, оскільки він вимальовується тільки в головах дивлячогося. Поєднання холодного інтер’єру з глибокої абстракцією приносить чудовий результат.

Простір заграє новими фарбами в разі використання картин Малевича і абстракціонізму Кандинського. Екстравагантні модульні репродукції картин таких геніїв, як Далі та Пікассо повинні поєднуватися за кольоровою гамою з іншими елементами квартири та їх обробкою.

Картини в стилі хай-тек фото допоможуть вам ознайомитися з таким напрямом в живописі, як леттрізм. Він передбачає зображення букв, текстів або фраз на полотні, найчастіше виконаних каліграфічним почерком.

модульні картини хай-тек

Модульні Хай-тек картини

Картини хай-тек фото допоможуть вам ознайомитися з новими модульними зображеннями. В інтер’єрі високих технологій така прикраса виглядає особливо органічно: вона являє собою картину, розділену на кілька частин. Вона може вміщати в себе матеріали або їх імітацію, які можна зустріти в приміщенні. Картинки в стилі хай-тек повинні бути виконані в органічній кольоровій гамі. Наприклад, якщо інтер’єр оформлений в чорному і білому кольорі, малюнок не повинен бути виконаний в цих же відтінках.

Увага! Не вміщайте в приміщення стилю хай-тек картину з класичним сюжетом, таку як натюрморт або портрет. Це буде виглядати вельми не органічно.

картини хай-тек фото

Як обрати картину в стилі хай-тек

Існує думка, що ультрасучасний дизайн може бути виконаний тільки в холодних або темних відтінках. В наші дні дизайнери приміщень експериментують з кольорами, вносячи в мінімалістичний інтер’єр нотки свіжості і контрастів. В оформленні приміщення повинні бути присутніми ті ж кольори, що й на картині. Таким чином, картина прекрасно “увіллється” в ритм приміщення і не буде з нього вибиватися.

Картини хай-тек купити можна в багатьох тематичних магазинах. Найголовніше в цій справі – вибрати найбільш підходяще зображення, спираючись на власний смак. Високе мистецтво рідко підходить до сучасного декору, а ідея поєднання не поєднаного актуальна далеко не завжди. Незважаючи на це, картини в стилі хай-тек існують і вже зараз готові прикрасити інтер’єр вашого приміщення.

стиль інтер'єру хай-тек

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку