Блог

Картини для чоловіків: що припаде до смаку представникам сильної половини людства

Однозначної відповіді на питання про вибір картини для чоловіків не може бути. Тут не існує якихось чітких рекомендацій. Декор лише умовно розділяється на “жіночий” і “чоловічий”. Наприклад, вважається, що жінці прийнято дарувати панно з сюжетами рослинної тематики, а чоловік оцінить щось більш статусне.

Найчастіше декоратори, перш ніж вибирати оздоблення кімнати, радяться з її господарем, дізнаються про його смаки, естетичні уподобання. І тільки потім зможуть запропонувати на вибір кілька варіантів. А от коли ми підбираємо картину в подарунок чоловікові, другого шансу не буде і потрібно відразу зробити безпомилковий вибір. Тут варто відразу визначити правильних хід думок і все обов’язково вийде.

Про що варто подумати, перш ніж натиснути кнопку замовлення і придбати картину в подарунок чоловікові – саме про це і піде мова.

Картини для чоловіків – універсальні подарунки для малюків і дорослих

Картина для чоловіків

Якщо розглядати картини для чоловіків в якості оригінального презенту, варто ретельно вибирати сюжет. Не варто й говорити про те, що асортимент повинен радувати нас багатством вибору. А це означає, що магазин готових панно – не варіант. Точне попадання в ціль забезпечить індивідуальне виготовлення картини.

Сучасні технології цифрового друку дозволяють створювати красиві панно всього за 2 дні. Безліч зображень з онлайн-каталогу нашого сайту щодня отримують якісне втілення на полотні. Тільки уявіть, що Ви перебуваєте в галереї з тисячами тематичних сюжетів. Тут представлені картини для найменших, юнаків, хлопців і вже дорослих, солідних чоловіків. Справа залишається за малим – вибрати потрібне зображення. У цій ситуації варто враховувати деякі особливості.

Особливість №1 – вікова категорія

– Тішимо подарунками найменших чоловіків. Яскраві картини для хлопчиків Ви знайдете в розділі Дитячі. Далі обираємо сюжет, виходячи з переваг. Можливо, це будуть казкові персонажі, пірати з улюблених мультиків або супергерої, техніка або транспорт.

– Картина – відмінний подарунок для людини будь-якого віку. І підлітки не є винятком. Як показує наш досвід, найчастіше для юнаків обирають такі сюжети, які знаменують собою відхід від класичного мистецтва.

Барвисті істалляціі в стилі pop-art, картинки в дусі street art, хитромудрі геометричні абстракції – все це і не тільки Ви знайдете в тематичних розділах каталогу.

Особливість №2 – особистість і коло захоплень

Якщо для малюків і підлітків можна назвати категорії, які користуються попитом при індивідуальному замовленні картин, то для чоловіків постарше слід підбирати тематику, керуючись іншими критеріями. Основні рекомендації звучать так:

Картина в подарунок чоловіку

– Прислухайтеся до своїх відчуттів – які емоції викликає спогад про цю людину? Якщо він є осбистістю неординарною, люблячою епатувати і дивувати, то і характер подарунка повинен відповідати. Підберіть екстраординарну картину, наприклад полотна кубістів, абстракціоністів або твори сучасного мистецтва.

– Згадайте про захоплення. Тут можливі різні варіанти, в залежності від того, що цікаво чоловікові. Захоплення культурою певного народу, спортом або танцями, пристрасть до подорожей або кінематографу – це тільки початок довгого списку можливої тематики картини.

– Враховуйте сімейний стан. Наприклад, символічним подарунком зразкового сім’янина, турботливому батьку і люблячому чоловікові можуть бути картини з вовками. Детальніше, про такі сюжети читайте в нашій статті.

Якщо Ви все ж не змогли вибрати, яку картину подарувати чоловікові, звертайтеся до нас – фахівці допоможуть знайти правильне рішення. Оригінальною ідеєю, приміром, стане друк картини по фото. Такий презент, безсумнівно, порадує і запам’ятається надовго.

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку