Блог

Купити картину у Миколаєві: 5 ідей для друку на полотні

Друк фото та зображень на полотні стає все популярнішим завдяки можливостям цифрового друку і сучасним графічним редакторам. Картина, надрукована на полотні, просто знахідка для поціновувачів мистецтва, дизайнерів-оформлювачів і людей, які шукають оригінальний і значимий подарунок для друга, колеги або родича. Керуючись досвідом нашої компанії і статистикою, розглянемо п’ять популярних сюжетів для друку, і розповімо де і як купити картину в Миколаєві.

Свіжий погляд на картини в інтер’єрі. Сюжети, які не залишать вас байдужими:

1. Не секрет, що сьогодні картинки-мотивації, надихаючі тексти і цитати міцно тримають лідируючі позиції в інтернет просторі. Чим не ідея для картини? Роздрукуйте свої улюблені вирази, фрази або мотивуючі вас висловлювання і розмістіть у себе в спальні або на кухні. Це завжди буде піднімати вам настрій, мотивувати до дії, наприклад, почати вести здоровий спосіб життя, здійснити мрію або змінити ставлення до життя.

фотокартина модульнамодульна фотоартина на полотні

2. Все більше популярності набирають модульні картини в Миколаєві. Це, безсумнівно, яскраве і неординарне рішення для звичного домашнього інтер’єру і ідея для подарунка. Більше про мультіпанелі і їх видах ми розповідали в одній з наших попередніх статей. Модульні картини в Миколаєві купити досить просто: на нашому сайті в спеціальному розділі «Мультіпанелі» ви можете знайти безліч ідей, а наші менеджери підкажуть, як оформити замовлення і всі деталі доставки та оплати.

3. Вам подобається мистецтво, завжди цікавилися живописом або мріяли мати вдома картинну галерею? Цифровий друк і передові технології дозволять вам обзавестися світовими шедеврами в своєму житлі. У каталозі «Репродукції» безліч робіт знаменитих художників, якщо ж ви не знайшли улюблену картинку, то висилайте нам її на пошту і наші фахівці виготовлять фотохолст будь-якого розміру.

4. Традиційні фото в рамці на стіні починають поступаються своїм місцем сучасним фотокартинам, фотоколажів на полотні і модульним інсталяціям з безлічі фотографій. Ось вже, точно неординарна ідея для подарунка. Весільні фото, дитячі чорно білі знімки, сімейні фотографії або фотоколажі – це особливий і особистий подарунок, який здивує вашого друга, колегу або близьку людину. Фахівці і дизайнери нашої компанії готові реалізувати самі нестандартні й важкі завдання, запропонувати кілька варіантів вихідного зображення.

репродукція на полотнікартина Миколаїв

5. Остання в списку, але не остання за значимістю та популярності, ідея картин у стилі поп-арт. Це креативний напрям у мистецтві відрізняється своїми яскравими фарбами і оригінальною подачею. Застосувати ефект «поп арт» можна абсолютно до будь-якої картинки, фото або портрету. Звернувшись до магазину картин в Миколаєві, ви навряд чи знайдете безліч готових варіантів з даної тематики, а замовивши картину на сайті art-holst.com.ua ви можете бути впевнені в унікальності свого фотопанно, адже ми працюємо за індивідуальними замовленнями. Економте час і гроші, замовляючи фотошедеври на полотні в нашому інтернет магазині всього за пару кліків! Чекаємо ваших оригінальних ідей для друку!

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку