Блог

Картина з графікою на полотні – монохромна поетичність

Графіка демонструє нам мистецтво створювати з ліній, штрихів, плям і точок ефектні замальовки. Мінімальний набір образотворчих засобів висуває на перший план майстерність автора сюжету. Картина з графікою на полотні – декоративне панно із серії мінімалістичний композицій.

Недорогі картини графіка на полотні представлені в колекції національних шедеврів образотворчого мистецтва країн Азії та в самобутньої авторській манері багатьох художників. На прикладі готових проектів Ви побачите, як облагородити життєвий простір естетичними замальовками.

Картина з графікою на полотні в інтер’єрі: 5 варіантів дизайну

Задумали прикрасити інтер’єр таким декором, як картина з графікою на полотні? На сайті знаходяться оригінальні сюжети в такій манері. Малюнки олівцем, аквареллю, тушшю, вугіллям представлені тематичним розмаїттям. Зображення зі світу флори і фауни, портрети, фантазійні замальовки, концептуальні сюжети – вибирайте ескізи для відтворення на полотні.

Повітряні акварелі. Особливість акварельного графіки в її динамічності, плавності і плинності ліній. Білий фон паперу активно використовується в композиції, завдяки чому деталі знаходять об’ємність. Надруковане зображення в повній мірі передає ефект напівпрозорих фарб. Акварелі широко використовуються для створення пейзажів і портретів.

Картини з графікою

Барвисту реалізацію отримує концепція сюжету “емоція – колір” в модульной картині. У графіцы, крім основного білого тла і чорного, використовується один-два кольори. Такий прийом акцентує увагу на деталях зображення, вимагаючи високої майстерності від автора.

Графіка знайшла широку популярність в образотворчому мистецтві країн Сходу. Для японців і китайців, відомих своєю любов’ю до мінімалізму, вона зведена в ранг культурних національних традицій. На нашому сайті такі замальовки Ви знайдете в добірці Азіатський стиль.

Надзвичайно, як ескізи надають композиції інтер’єру відтінок східної витонченості. Чорно-біла графіка на картинах вимагає від автора високої майстерності. Наприклад, у Японії художник може все життя малювати одних лише птахів або гілки сакури, доводячи кожен штрих до досконалості, і в своїй манері він буде кращим.

Ще одна галерея для шанувальників монохромного естетики – Малюнки олівцем. Тут ви знайдете чорно-білу графіку на картинах, замовити її можна в будь-якому розмірі – від формату А4 до масштабних полотен. Подивіться, як в представленій стилізації обіграна тематика і розміри декору.

картина олівцем картина графіка поліптих

Мультіпанно містить об’єднуючий елемент і реалізує в дизайні серію олівцевих замальовок. У цьому прикладі композиція поліптиха побудована на застосуванні загальних кольорів і тематики.

Також здійснюється друк монохромними чорнилом на полотні з особистих фото. Замовляйте друк картин з графікою вже зараз і Ви отримаєте в подарунок безкоштовну послугу дизайнерської обробки зображення!

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку