Блог

Картина Поцілунок – купити шедеври Густава Клімта в магазині Арт-Холст

Багата палітра відтінків золота, соковиті фарби зеленої галявини і сконденсована чуттєвість уміщується в найвідомішій картині віденського модерніста. Самобутні панно Густава Клімта, революційні для свого часу, не загубилися в щедрому на експерименти в образотворчому мистецтві ХХ столітті і знаходять своїх шанувальників в сучасному світі. Купити картину “Поцілунок” або інші шедеври австрійського живописця Ви зможете в інтернет-магазині “Арт-Холст”.

Панно “Поцілунок” презентує в інтер’єрі гармонійне злиття двох начал – зворушливого жіночого і сильного чоловічого. Контраст темпераментів і характерів підкреслюється позами героїв. Ми бачимо надійну опору, захист і підтримку для склонившейся на плече героїні сюжету. Концепція нерозривного єднання закладена і в символіку візерунків на шатах. Квітковий орнамент, плавні форми жіночого одягу доповнюють гострі кути прямокутників строгих кольорів.

картина Поцілунок картина Клімта в інтер'єрі

Ефектний настінний декор – настрій інтер’єру, акцентна деталь композиції і стилеобразующий компонент. Сьогодні ви побачите, як репродукції картин Густава Клімта збагачують оздоблення приміщення. Але перш давайте дізнаємося цікаві факти з історії життя творця прекрасного.

– Густав Клімт був важливою фігурою в історії австрійського живопису – саме він стояв біля витоків “Віденського Сецессиона”. Провокаційні роботи стали першими вісниками австрійського модернізму, відомого як югендстиль.

– Панно, написані в самобутньої авторській манері, пройшли тернистий шлях, перш ніж завоювали визнання мільйонів сердець. Як і “Сніданок на траві” Едуарда Мане, яскраві, наповнені енергією еротичності, картини були холодно зустрінуті манірною великосвітської публікою. Але минуло кілька років і канони академізму здали позиції, поступившись місцем новому вільному духу мистецтва.

– Батько художника був ювеліром, а мати всією душею любила музику. Можливо, на такому глибокому генетичному рівні варто шукати витоки пишної декоративності, орнаментальності, пристрасті до сяйва золота, символічності сюжетів, характерних для його манери. Звичайно ж, не варто забувати і про вплив візантійського мистецтва. Натхненний великими зразками живопису під час подорожі по Італії, він розповідає в роботах свою історію про красу і світогляді. Картина “Древо життя” Густава Клімта, як і “Очікування”, “Оголена істина” укладає глибоку філософську підгрунтя.репродукція Клімта в інтер'ері

Його шедеври прикрашають стіни палаців, виставляються у всесвітньо відомих музеях. Насолоджуватися особливою естетичністю картин в будь-якому розмірі просто – достатньо замовити картину Клімта “Поцілунок” на полотні за індивідуальними вимірами.

Купити картину Густава Клімта “Поцілунок” і створити стильний дизайн

Хочете додати оформлюваної кімнаті настрій в дусі модерну або просто доповнити композицію яскравим акцентом в такому стилі? Рішення про покупку картини Густава Клімта “Поцілунок” допоможе реалізувати задумане. Представляємо 3 приклада надихаючих перетворень звичайної кімнати в красиві апартаменти.

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку