Блог

Картини Натюрморт: настрій інтер’єру

Вітальні, обідні зали, їдальні та затишні домашні кухні – традиційні місця для розміщення картин з натюрмортами. Така деталь інтер’єру створює настрій, облагороджує дизайн і надає оформленню завершеного вигляду за умови, що підібрана правильно. Погляньте на галерею з натюрмортами – ви знайдете сюжети на будь-який смак і гаманець. Далі ми склали кілька порад, які допоможуть вибрати правильний декор.

Яка картина з натюрмортом прикрасить інтер’єр вашого будинку?

При слові натюрморт багатьом видається сюжет в класичному дусі – звичні оку композиції з глечиками, яблуками, виноградом і пляшками. А всього кілька століть назад була популярною традиція зображення черепів на панно з натюрмортами. Звичайно ж, не варто пов’язувати тих художників з рок-культурою сучасності. Такі картини, безсумнівно, мають вагу в історії живопису, але сучасний світ мистецтва радує нас різноманітністю форм, фарб, манерою письма і стилем презентації. Вибирайте сюжет, покладаючись на свої переваги, а не модні віяння.

Картини Натюрморт для дома

Далі пропонуємо розглянути естетичний потенціал картин натюрмортів в контексті прикраси нашого життєвого простору. Адже навіть найдорожче і шедевральний полотно здатне зіпсувати дизайн, а то й відповідає стилю, колористиці, настрою композиції.

Які бувають натюрморти і де їх розмістити?

Перш ніж розглянути, які бувають натюрморти, давайте звернемося до витоків і дізнаємося, з чого все починалося. Енциклопедична довідка свідчить, що натюрморт – зображення неживих предметів, зародився в ХV – XVI століттях і на ранньому етапі виконував утилітарну функцію, наприклад, для маскування стулок шафи або стінний ніші. Широку популярність натюрморт знайшов завдяки нідерландським художникам і з тих пір встиг проявити себе в багатьох мальовничих стилях.

картина для вітальні натюрморт картина натюрморт для дома

Зображення квітів, фруктів, музичних інструментів, предметів інтер’єру ¬- улюблені об’єкти для втілення на полотні. В нашій студії ви можете замовити друк на полотні найрізноманітніших натюрмортів, будь то реалістичні картини, що вражають майстерно виписаними деталями, імпресіоністичні полотна, дивують барвистістю або хитромудрі сюжети кубізму, кубофутуризму.

Стиль живопису + стиль інтер’єру = гармонія композиції

Погодьтеся, такі тематичні картини, як натюрморти з квітами, фруктами або музичними інструментами, написані Пабло Пікассо в дусі сюрреалізму, кубізму навряд чи впишуться в класичний, вікторіанський або бароковий дизайн. Декорувати такі інтер’єри прийнято репродукціями і полотнами, написаними в реалістичній мальовничій манері.

Велике кількості з’явилися в ХХ столітті стилів інтер’єру прикрасять сучасні і нестандартні натюрморти. Як з різноманіття сюжет вибрати той, який ідеально доповнить оформлення? Виходите з естетики стилю. Наприклад, для поп-арт дизайну гармонійним доповненням стануть картини Енді Уорхола, а багато креативні інтер’єри знайдуть барвисте доповнення з натюрмортами Ван Гога, Моне, Пісарро.

Створити гарний натюрморт для художника означає проявити майстерність, передати естетику світу неживих предметів, що оточують людину в побуті. Тут відкривається здатність бачити самобутність в кожній деталі, зуміти донести її до глядача. Мистецтво декоратора – гармонійно вписати панно в дизайн інтер’єру. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам спробувати себе в ролі оформлювача свого будинку і ваші спроби завершаться успіхом!

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку