Блог

Картина Обличчя: портретний жанр знову в моді

Ми часто чуємо про те, що сучасний інтер’єр повинен бути індивідуальним і самобутнім, створювати певний настрій. Найпростіший і ефективний засіб реалізувати такий дизайн – вибрати для декору картину з обличчями. От уже де точно не буде місця безликості і сірості!

Як вибирати картини з обличчями людей?

Очі – дзеркало душі. Як багато можуть вони розповісти нам про характер людини, його життя, темперамент. Придивіться, як на обличчі, немов на палітрі художника фарби, одна емоція змінює іншу, настрій змінюється буквально в частки секунди. Яким ви хочете бачити настрій на картині з обличчями людей в своєму будинку або офісі? Якщо ви ще не вирішили питання з настроєм, але точно хочете зробити такий акцент, прислухайтеся до порад психолога Наталії. Ось що вона відповіла на питання “Як правильно вибрати картини з обличчями людей?

Картини з портретом акварель

– “Вибирайте ті емоції, обличчя, які випромінюють позитивну енергетику. Образи, які формують настрій в нашому життєвому просторі, впливають і на наш психоемоційний стан”

– “Подумайте про почуття, відчуття, які вам подобається відчувати. Також зверніть увагу на те, в якому настрої ви перебуваєте частіше. Не обов’язково, що це буде нестримні веселощі, захоплення або здивування, для деяких такими можуть виявитися розслаблені, медитативні стану або мовчазна задума “

Класична і сучасна картина обличчя

Портретний жанр набув широкого поширення в 18 столітті. Епоха Відродження славилася своєю вірою в силу людини, а тому центр інтересів художників змістився в бік особистості. Слід сказати, що сучасні картини із зображеннями облич мало чим нагадують портретний жанр минулих століть. Академічні норми живопису тут поступаються місцем ідейності, концепту, барвистості. Модернові художники створюють своєрідні арт-об’єкти – в них можуть ледь вгадуватися риси обличчя серед строкатих розливів і бризок фарб або ж портрет буде складатися з геометричних фігур … Тут уже фантазія і творчий політ автора диктує свої закони. Серед сучасних картин з особами особливою популярністю користуються зображення жіночого обличчя.

картина портрет картини з дітьми

Де купити картини з обличчями жінок?

Купити картини з обличчями жінок ви зможете в нашому інтернет-магазині. Дизайн-студія сучасного декору “Арт-Холст” створює за індивідуальним замовленням портрети будь-яких розмірів. За допомогою інноваційних технологій друку зображення виконується в різних стилях, повторює техніки написання картин. Сучасні портрети-абстракції, класичні, сімейні, костюмовані портрети стануть оригінальною прикрасою багатьох приміщень – домашніх і громадських.

Картини з обличчями людей – відмінний приклад індивідуального підходу до декорування холів і залів в косметологічних і спа салонах, медичних консультаціях, стоматологія та інших установах.

Напевно, у кожного бували такі ситуації, коли мимоволі розглядаєш абсолютно незнайомої людини. Ось одного разу побачивши, думаєш про бездоганність рис обличчя, про якусь родзинку, задирки або іскрі, промінь в очі і здатної залучати увагу, “чіпляти”. Або посмішки перехожих. Погодьтеся, бувають такі, що не залишають жодних сумнівів, – від посмішки стане всім тепліше. Вас також зачаровує краса людини – внутрішня і зовнішня? Значить ви дивитеся на світ очима художника і такий декор, як картина з особою буде вам до смаку!

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку