Блог

Гіперреалістичні картини як фото: 25 художників, які вражають своїм талантом

Друк фото на холсті

Ці художники дивують своїм талантом і способами, якими вони створюють свої гіперреалістичністі картини. У це важко повірити, але це не фото, а справжні картини, намальовані олівцем, фарбами та навіть кульковими ручками. Ми не розуміємо, як у них це виходить?! Просто насолоджуйтеся їх творчістю.

Омар Ортіз (Омар Oritz) — художник-гіперреаліста з Мексики, бакалавр графічного дизайну. Основний сюжет його картин — людські фігури, в основному оголені жінки. На картині художник виділяє три елементи: фігуру людини, драпіровані тканини, білий колір. Особливість робіт Омара — мінімалістичний стиль, лаконізм у передачі тонких вигинів і ліній тіла, робота маслом.

Омар Ортіз

Омар Ортіз

Омар Ортіз

Омар Ортіз

Омар Ортіз

Пол Кадден (Paul Cadden) — сучасний художник світового рівня з Шотландії. Для своїх робіт Пол використовує лише білу крейду і графіт, за допомогою яких може відтворити практично будь-яку фотографію, приділяючи увагу непомітним дрібним деталям. Як зізнається сам художник, він не придумує нових деталей, а лише підкреслює їх, тим самим створюючи ілюзію нової реальності, яку часто не видно на оригінальних фотографіях.

Пол Кадден

Пол Кадден

Пол Кадден

Пол Кадден

Камалкі Лауреано (Kamalky Laureano) — художник народився в Домініканській Республіці в 1983 році, в даний час живе і працює в Мехіко. Камалкі закінчив школу дизайну і мистецтв, спеціалізується на створенні гіперреалістичність портретів. Сюжети складно відрізнити від справжніх фото, хоча вони написані акриловими фарбами на полотні. Для автора його роботи — не просто наслідування фотографій, а ціле життя, втілене на полотні.

Камалкі Лауреано

Камалкі Лауреано

Камалкі Лауреано

Модульні картини

Грегорі Тілкер (Gregory Thielker) — народився в Нью-Джерсі в 1979 році, вивчав історію мистецтв і живопис у Вашингтонському університеті. Переїзд в Бостон став відправною точною в його роботі над гіперрреалістічнимі міськими пейзажами, які зробили його знаменитим на весь світ. Картини Тілкера — це подорож на машині в холодний дощовий день. Натхненний роботами художників 70-х, автор створює свої реалістичні картини за допомогою акварелі і масляних фарб.

Грегорі Тілкер

Грегорі Тілкер

Лі Прайс (Lee Price) — художниця з Нью-Йорка, закінчила університет за фахом живопис, займається фігуративним малярством. Основний сюжет робіт Лі — непросте відношення жінок до їжі. Глядач немов з боку спостерігає за жінками, які в таємниці їдять щось смачне, але шкідливе. Сама художниця говорить, що в своїх роботах намагається показати той факт, що жінки наділяють їжу непритаманні їй якостями, шукають розраду в невідповідному джерелі. На картинах передана абсурдність ситуації, спроба втекти від реальності, полегшити неприємні відчуття.

Лі Прайс

Лі Прайс

Лі Прайс

Бен Вайнер (Ben Weiner) народився 10 листопада 1980 року в Берлінгтон, Вермонт, закінчив університет мистецтв, малює маслом на полотні. Особливість робіт художника — незвичайний сюжет. Бен малює фарби! Спочатку художник наносить фарби на робочу поверхню, фотографує їх, а потім з готового фото пише картину на полотні.

Бен Вайнер

Ray Hare народився в 1950 році в Північній Каліфорнії, відомий своїми реалістичними акриловими зображеннями на полотні. У дитинстві автор ділив любов до малювання з успіхами в спорті, але травма спини визначила основний рід діяльності Рея. Як зізнався художник, малювання відволікало його від постійного болю в спині. Майстер ще в юні роки набув широкого визнання і безліч нагород на мистецьких конкурсах.

Ray Hare

Ray Hare

Ray Hare

Картини на полотні

Алісса Монкс (Alyssa Monks) живе і створює свої картини в Брукліні, набула широкої популярності завдяки своїм реалістичним «мокрим» картинам. Художниця використовує такі фільтри, як вода, скло або пар для створення абстрактних конструкцій. Для роботи Алісса часто використовує фотографії з особистих архівів рідних і друзів. Жіночі особи і фігури на картинах схожі між собою, бо художниця часто малює автопортрети, так як стверджує, що їй так «простіше» створювати необхідний сюжет.

Алісса Монкс

Алісса Монкс

Педро Кампос (Pedro Campos)— гіперреаліст з Мадрида, почав писати картини маслом лише у віці 30 років. Свої реалістичні натюрморти художник створює за допомогою масляної фарби. Кампос працював дизайнером інтер’єрів, ілюстратором, художнім реставратором меблів, скульптур і картин. Художник вважає, що саме робота реставратором допомогла йому відточити свою майстерність.

Педро Кампос

Педро Кампос

Дірк Дзімірскій (Dirk Dzimirsky) — художник з Німеччини, народився в 1969 році, отримав художню освіту, працює в олівцевій техніці. Художник малює картини з фотографій, не вдаючись у найдрібніші подробиці, багато імпровізує. Дірк каже, що працюючи над картиною, він представляє живу модель, тому фото він використовує лише для досконалої передачі заздалегідь встановлених пропорцій. Своїм головним завданням автор вважає — створення відчуття присутності суб’єкта на картині.

Дірк Дзімірскій

Дірк Дзімірскій

Томас Арвід (Thomas Arvid) — американський художник-гіперреаліста з Нью-Орлеана, який народився і виріс в Детройті, не має ніякої формальної освіти, майстер так званого «негабаритного» натюрморту. Його серія реалістичних картин «Винний льох» — це пробки, пляшки, келихи з іскристими або густо-червоними напоями. Авторитетні критики і видання відзначили більше 70 робіт художника. Картини майстра прикрашають не тільки стіни виноробень і престижних винних салонів, але і приватних колекції та галерей.

Томас Арвід

Томас Арвід

Робін Елей (Robin Eley) народився в Британії, виріс і продовжує жити і працювати в Австралії, має ступінь бакалавра образотворчих мистецтв, нагороджений Національною портретною премією Doug Moran. Свої гіперреалістичні картини він створює маслом, а основним «коником» вважає сюжет «люди і целофан». Майстер працює над однією картиною приблизно 5 тижнів по 90 годин на тиждень, практично кожна картина зображує людей, обгорнутих в целофан.

Робін Елей

Робін Елей

Робін Елей

Семюель Сільва (Samuel Silva) — португальський художник-аматор без спеціальної освіти, який на особистому прикладі доводить, що створити шедевр можна з чого завгодно. При створенні картин художник використовує палітру з восьми кольорів кулькових ручок від фірми Bic. За професією Сільва юрист, а своє захоплення малюванням вважає не більше ніж хобі. Сьогодні відомий в усьому світі художник-самоучка освоює нові техніки живопису за допомогою фарб, крейди, кольорових олівців, пастелі та ін.

Семюель Сільва

Семюель Сільва

Готфрід Хельнвайн (Gottfried Helnwein) — австрійський художник, автор гіперреалістичних картин на соціальні, політичні та історичні теми, «майстер несподіваного впізнавання», як назвав його письменник У. Берроуз. Автор отримав освіту у Віденській академії образотворчих мистецтв, відноситься до художників високого професійного рівня. Славу йому принесли в деякій мірі суперечні сюжети, сюрреалістичні композиції. Нерідко майстер зображував на своїх картинах героїв коміксів і зізнається, що «дізнався від Дональда Дака більше, ніж у всіх школах, в яких навчався».

Готфрід Хельнвайн

Франко Клун (Franco Clun) — італійський художник-самоучка, який всім іншим художнім технікам воліє малюнок графітом. Його чорно-білі реалістичні картини — це результат самостійного вивчення Франко різної літератури з техніки малювання.

Франко Клун

Франко Клун

Кельвін Окафор (Kelvin Okafor) — художник-гіперреаліст, народився в 1985 році, живе і працює в Лондоні. Кельвін отримав освіту за спеціальністю Образотворче мистецтво в Middlesex University. Свої картини автор створює простим олівцем, основна тематика його робіт — портрети знаменитостей.

Кельвін Окафор

Кельвін Окафор

Емі Робінс (Amy Robins) — британська художниця, яка для своїх гіперреалістичних робіт використовує кольорові олівці і щільний папір. Художниця має освіту в галузі мистецтва та дизайну, ступінь бакалавра образотворчого мистецтва, живе і працює в Брістолі. Про молодого автора відомо мало, але її роботи вже встигли прославитися на весь світ, вражаючи своєю реалістичністю і технікою виконання.

Емі Робінс

Емі Робінс

Роберт Лонго (Robert Longo) — американський художник і скульптор, народився в Брукліні в 1953 році, нагороджений легендарної премією Goslar Kaiser Ring. Свої тривимірні зображення ядерних вибухів, смерчів, ураганів і акул художник малює вугіллям на папері. Лонго часто називають «художником смерті».Відома картина Untitled (Skull Island) із зображенням хвилі була продана на аукціоні Christie’s в Лондоне за $392 тис.

Роберт Лонго

Роберт Лонго

Дієго Фаціо (Diego Fazio) — художник-самоук, народився в 1989 році в Італії, не має художньої освіти, починав з розробок ескізів для татуювань, згодом розробив свою техніку малювання. Молодий художник був учасником багатьох міжнародних конкурсів, де займав призові місця, представлявся на виставках по всьому світу. Художник працює під псевдонімом DiegoKoi.

Диего Фацио

Дієго Фаціо

Дієго Фаціо

Брайан Друрі (Bryan Drury) народився в 1980 році в Солт-Лейк-Сіті, має диплом про закінчення Нью-Йоркської Академії Мистецтв, створює картини в жанрі реалізму. Свої картини художник пише за допомогою масляних фарб. Як зізнається автор, в своїх роботах він намагається фокусуватися на органічних якостях шкіри, її недоліках.

Брайан Друрі

Брайан Друрі

Стів Міллс (Steve Mills) — американський художник, який в 11 років продав свою першу картину. Свої картини художник створює олійними фарбами, акцентуючи увагу на найдрібніших деталях повсякденного життя, які ми часто не помічаємо в вічному поспіху. Художник зазначає, що зображує предмети такими, якими вони є в реальному житті, без зміни і перебільшення їх первісної форми.

Стів Міллс

Стів Міллс

Стів Міллс

Пол Лунг (Paul Lung) народився в Гонконзі, малює автоматичним олівцем на аркушах формату А2. Особливість техніки створення картин – принципова відмова від використання гумки, всі роботи малюються начисто. Головні «музи» художника — кішки, хоча він малює і людей і інших тварин. На кожну роботу у автора йде не менше 40 годин.

Пол Лунг

Пол Лунг

Пол Лунг

Пол Лунг

Роберто Бернарді (Roberto Bernardi) народився в Італії, захопився гіперреалізмом в 19 років, працював у якості реставратора в церкві Сан-Франческо. Для створення картин використовує олійні фарби. Світову славу художнику принесла серія робіт, що зображає предмети, характерні для суспільства споживання. Картини з солодощами, торговими автоматами, полками холодильника — візитна картка художника, хоча в його арсеналі є пейзажі, натюрморти і багато іншого.

Роберто Бернарді

Роберто Бернарді

Хуан Франсиско Касас (Juan Francisco Casas) — іспанський художник, який створює свої картини звичайною кульковою ручкою марки Bic. Касас був традиційним художником, який вирішив довести оточуючим, що важливий не матеріал для роботи, а спосіб і техніка малювання. Перша ж виставка креативного іспанця принесла йому світову славу. В основному на картинах Касаса зображені його друзі.

Хуан Франсиско Касас

Хуан Франсиско Касас

Хуан Франсиско Касас

Тереза ​​Елліотт (Teresa Elliott) – американська художниця, яка до створення реалістичних картин маслом, протягом 26 років успішно працювала ілюстратором. Тереза ​​має ступінь бакалавра витончених мистецтв, повернувшись до класичного мистецтва, стала знаменита у всьому світі завдяки своїм правдивим до найдрібніших деталей портретів.

Тереза Эллиотт

Тереза Эллиотт

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку