Мости (131)

Квіти (1277)

Старе місто (170)

Сучасне місто (542)

Тварини (385)

Архітектура (496)

Море (442)

Природа (621)

Графік роботи кол-центру

просп. Соборний, 94
тел.: (061) 228 88 51

 

ГРАФІК РОБОТИ
Пн-Пт з 9.00 до 18.00
Сб з 10.00 до 16.00
(через суботу)
Катерина Гладких
Анастасiя Малиночка


Картини на полотні на замовлення – це стильний елемент декору для будь-якого приміщення, адже їх можна зробити найнезвичайнішою: підібрати індивідуальний малюнок або фотографію, вибрати оригінальну форму і розмір. Якщо Ви проживаєте на історичній батьківщині українського козацтва або прилеглих до неї регіонів, Ви без зайвого клопоту можете купити картину в Запоріжжі. Таку ексклюзивну роботу можна замовити в офісі компанії «Арт-Холст» і піднести її в якості подарунка другу, колезі, коханому і близькій людині.

В асортименті нашого інтернет-магазину Ви знайдете найріхноманітніші зображення сучасного і класичного мистецтва: репродукції відомих класиків таких, як К. Брюллов, І. Айвазовський, В. Ван Гог, К. Моне, П. Пікассо, а також картини нашої сучасниці Є. Гапчинської. Ви також можете запропонувати нам що-небудь своє і замовити виготовлення картини зі своєю улюбленою фотографією для друку на полотні.

Модульні картини в Запоріжжі

Сьогодні великою популярністю користуються так звані модульні картини, які складаються з декількох фрагментів, взаємопов’язаних між собою. Одна частина полотна є смисловим продовженням іншої. Модульна картина може складатися з двох (диптих), трьох (триптих) і більш частин (поліптих). Причому її конфігурація може бути представлена в різних геометричних фігурах. Замовити модульні картини в Запоріжжі можна, зателефонувавши за телефонами вказаними в розділі «Контакти» або відправити нам он-лайн замовлення.

Он-лайн форма заповнюється так:

1) Ви клікаєте на спливаючому меню «Замовити» під малюнком і перед Вами з’являється масштабний варіант зображення з артикулом і всіма технічними параметрами;

2) Вам необхідно повністю заповнити форму і вписати свої контактні дані;

• Звертаємо вашу увагу на те, що оформляти замовлення он-лайн досить зручно, оскільки Ви не прив’язані до часу і можете відправити його нам в будь-який зручний для Вас момент.

Друк картин на замовлення в Запоріжжі

А тепер трохи про тонкощі справи … Як здійснюється друк картин на замовлення в Запоріжжі? Іноді буває так, що хочеться замовити щось неабияке, що може привернути увагу своєю новизною та оригінальністю. Що ми можемо запропонувати в такому випадку? Звичайно ж, послуги дизайнера. Пам’ятайте, немає межі досконалості, і якщо Ви вважаєте, що малюнок виглядає досить буденно і неоригінально, завжди є можливість його підретушувати, додати відсутніх елементів і вуа ля … отримати блискучий результат. Ви також можете скористатися архівом величезного фотобанку зображень www.shutterstock.com, з якого ми можемо завантажити будь-яку вподобану Вам картинку абсолютно безкоштовно.

Чим вигідно купувати картини в компанії «Арт-Холст»? Ви можете оплатити замовлення після виготовлення, при отриманні його на пошті або у відділенні нашого офісу. Замовлення виконується протягом 2-х днів.

Якщо у Вас є питання відносно виготовлення, оплати та доставки картин Ви завжди можете їх задати нашим провідним менеджерам. Ми будемо раді допомогти Вам у виборі картин, дорогі відвідувачі нашого сайту. Телефонуйте нам прямо зараз!

Поширені запитання

1. Які терміни виготовлення картин?

Виготовлення всього 1 день. Якщо сьогодні оформляєте замовлення - завтра відправляємо.

2. Які розміри картин ви робите?

Виготовлення картин здійснюється під замовлення будь-яких розмірів.

3. Чи редагуєте ви фото перед друком?

Так, у нас передбачена послуга обробки фотографії дизайнером. Ця послуга безкоштовна.

4. Коли я зможу отримати замовлення?

Після відправки Вам прийде повідомлення з номером ТТН Вашого замовлення.

5. Які матеріали використовуються при виготовленні картин?

Друк картин здійснюється на нетканому полотні або натуральному холсті.

6. Як я можу оплатити своє замовлення?

Ви можете оплатити картину за допомогою накладеного або без накладеного платежу.

Відгуки

Ти можеш обрати зображення на будь-яку тему у галереї або замовити своє