ДРУК ФОТО НА ПОЛОТНІ -30%  Для замовлення картини завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера для уточнення деталей.

  Ефектна фотокартина – один з найбільш актуальних трендів в дизайні інтер’єру. З однаковим успіхом такий декор може прикрашати міську квартиру, житловий будинок або офісний простір. Велика розмаїтість сюжетів, розмірів та варіантів оформлення робить їх оригінальним подарунком і дозволяє обрати оптимальну інтер’єрну прикрасу на будь-який смак.

  Картини з фото в сучасному інтер'єрі: види і переваги

  Популярні з недавнього часу картини і постери стали окремим напрямком фотодруку, чий бурхливий розвиток дозволяє реалізувати практично будь-яку дизайнерську фантазію. Великим плюсом, яким володіють фотокартини для інтер’єру, є можливість вибору будь-яких розмірів і форматів в залежності від умов конкретно взятого приміщення.

  Завдяки сучасній глибокій технології нанесення пігменту фотокартина на полотні може ілюструвати будь-яке зображення, а також виконуватися в різних техніках. Реалістичне рівномірне тривимірне фарбування допомагає домогтися зорового збільшення простору, а через бажання отримати малюнок як на старовинних художніх полотнах, можна використовувати вінтажні ретро-ефекти друку.

  Секрет універсальності естетики криється в унікальній технології, що створює ефект мальованих робіт, під час якої друк фотографії на картині здійснюється при використанні натуральних полотен. Найбільшою популярністю на фоотокартинах в Києві користуються сюжети з панорамними знімками, портретами, рослинними мотивами, абстрактними малюнками, кадрами з фільмів та міськими пейзажами.

  Модульні фотокартини

  Ще одним популярним способом оформлення інтер’єру є модульні фотокартини, тобто зображення з цілісним сюжетом, що складаються з декількох незалежних сегментів. Завдяки тому, що полотна можуть компонуватись в різних комбінаціях, такий декор привертає увагу поєднанням продуманості та ефектом легкої розслабленості.

  Найчастіше зоровий центр модулів створює відчуття цілісності, хоча досить актуально виглядає і продумане перемішування фрагментів. Розташування, кількість і розмір сегментів може бути різним. Обираючи модульні фотокартини на полотні в Києві можна замовити комбінації як з вертикальною, так і горизонтальною орієнтацією.

  Завдяки якісному друку фото картини виглядають дуже ефектно і реалістично. За допомогою покриття лаком полотно набуває глянсової фактури і надійно захищається від забруднень. Необхідності в підборі багета тут немає, готові полотна натягаються на дерев’яні підрамники потрібного розміру і надійно кріпляться до основи.

  Поширені запитання

  1. Які терміни виготовлення картин?

  Виготовлення всього 1 день. Якщо сьогодні оформляєте замовлення - завтра відправляємо.

  2. Які розміри картин ви робите?

  Виготовлення картин здійснюється під замовлення будь-яких розмірів.

  3. Чи редагуєте ви фото перед друком?

  Так, у нас передбачена послуга обробки фотографії дизайнером. Ця послуга безкоштовна.

  4. Коли я зможу отримати замовлення?

  Після відправки Вам прийде повідомлення з номером ТТН Вашого замовлення.

  5. Які матеріали використовуються при виготовленні картин?

  Друк картин здійснюється на нетканому полотні або натуральному холсті.

  6. Як я можу оплатити своє замовлення?

  Ви можете оплатити картину за допомогою накладеного або без накладеного платежу.