Картини в інтер'єрі - 161 фото для ваших ідей

З давніх часів кожна людина прагне до того, щоб зробити свій будинок гармонійним і затишним. Наприклад, римляни прикрашали стіни будинків мозаїкою або розписували їх, а стародавні греки декорували стіни яскравими килимками і малюнками.

Поширення функціоналізму і конструктивізму призвело до появи зручних і простих інтер’єрів. Але картини для інтер’єру завжди були обов’язковим елементом. Естампи, фотографії, гравюри, репродукції і сучасні картини для інтер’єру і на сьогоднішній день допомагають зробити будинок неповторним і затишним. Але необхідно пам’ятати про те, що потрібно вміти правильно вибирати картини, а також розвішувати їх – адже це теж велике мистецтво. Тому, перш ніж для інтер’єру купити картини, Вам потрібно детально продумати як вони будуть розташовані, а також як будуть поєднуватися з аксесуарами та меблями.

"Сьогодні людям хочеться все пояснити. Але якщо можна пояснити картину, значить це вже не мистецтво."

- П'єр-Огюст Ренуар

"Картина - вірш, тільки без слів."

- Квінт Горацій Флакк

"Розкрити людям себе і приховати художника - ось чого прагне мистецтво."

- Оскар Уайльд

"Картину не можна розглядати тільки з точки кольору, її треба бачити і чути."

- Малевич Казимир Северинович

"Нам було б набагато корисніше не влаштовувати грандіозних виставок, а звернутися до народу і працювати в ім'я того, щоб у кожному будинку висіли картини або репродукції."

- Йоганн Вольфганг фон Гете

"Картини - вони як живі істоти. Як жінки. Їх не можна показувати всім і кожному, якщо хочеш, щоб вони зберегли свою чарівність."

- Еріх Марія Ремарк. Земля обітована

"Говорити за нас повинні наші полотна. Ми створили їх, і вони існують, і це найголовніше."

- Вінсент Ван Гог

"Пожвавлення полотна - одне з найбільших труднощів живопису. Наділити витвір мистецтва життям - в цьому, безумовно, одне із найважливіших завдань істинного художника."

- Альфред Сіслей

"Живопис - фарба, колір, вона закладена всередині нашого організму. Її спалахи бувають великі і вимогливі."

- Малевич Казимир Северинович

"Стоячи перед чистим полотном, художник повинен думати мовою фарби."

- Бен Шан

"Сьогодні людям хочеться все пояснити. Але якщо можна пояснити картину, значить це вже не мистецтво."

- П'єр-Огюст Ренуар

Сучасні картини для інтер’єру – це один із способів декорування, який недорого коштує, але, тим не менш, має велике значення і може досить сильно змінити сприйняття навколишнього простору.

При виборі й розташуванні картин слід дотримуватися деяких порад. Наприклад, кращим фоном для картин є неяскрава, однотонна стіна. Адже насичений колір стіни сам по собі привертає увагу, і не кожна картина буде вдало виглядати на такому місці. Якщо ж картини для інтер’єру виконані в такому ж тоні, що і стіна, то її необхідно оформити в контрастну раму, тоді картина буде виділятися, і не буде зливатися із стіною. Розміщення однієї картини на стіні або декількох може бути абсолютно будь-яким – тут не існує певних правил.

Головне, щоб це рішення було обгрунтованим. Наприклад, вертикальним розміщенням в одну лінію картин різних за розміром можна підкреслити висоту кімнати, а горизонтальним – її протяжність. А за допомогою декількох невеликих картин можна підкреслити і візуально збільшити розміри маленької кімнати.

Купити картини для інтер’єру в інтернет- магазині не найскладніше завдання, а от правильно підібравши їх, Ви зможете створити у своїй квартирі або будинку атмосферу краси, затишку і гармонії. Магазини картин для інтер’єру сьогодні є досить популярними. Адже попит на цей вид мистецтва тримається на високому рівні. Якщо Ви хочете купити картини для інтер’єру недорого, ми раді запропонувати різноманітні варіанти і розміри.

На сайті ТМ Арт-Холст Ви знайдете велику кількість варіантів картин різної тематики, а також зможете подивитися фото картин для інтер’єру. Інтернет-магазин картин для інтер’єру – це великий вибір сюжетів, висока якість продукції, економія Ваших коштів та часу.