Блог

Єгипетські картини – створюємо інтер’єр в етностилі

Серед величезного розмаїття напрямів у дизайні інтер’єрів особливе місце займає етнічна тематика. Останнім часом подібне оформлення стає трендовим. Оздоблення сучасного інтер’єру набуває атмосферу, характерну для домівок східних, скандинавських або африканських країн. Актуальною стає і тематика Стародавнього Єгипту. Тому сьогодні ми дізнаємося, яку роль зіграють єгипетські картини в етнічному інтер’єрі.

Картини в єгипетському стилі

Коли мова заходить про зміни в інтер’єрі, фахівці можуть запропонувати кілька варіантів. Це може бути повномасштабні оновлення або перетворення вигляду кімнати за допомогою стилістичних акцентів. Якщо Ви хочете привнести частинку древньої сонячної цивілізації в кімнату, зробити це досить просто. А слушні поради від профі допоможуть розібратися що до чого.

Отже, завдяки використанню цільної композиції з меблів, обробки і супутніх аксесуарів, стилізованих у дусі давньоєгипетської культури, можна створити по-справжньому унікальну атмосферу розкоші, таємничості і якоїсь магії.

Єгипетські картини і культура древньої цивілізації в інтер’єрі

Велич Єгипетської цивілізації через багато століть не вгасає. Уже в ті далекі часи єгиптяни були дуже прогресивні у всіх сферах життя. Їх досягнення в архітектурі, медицині, математиці, астрономії були розгадані через тисячоліття, а деякі досі залишаються таємницями. Вважається, що авторами перших проектів дизайну інтер’єрів були саме єгиптяни. Так чому б не перейняти тисячолітні традиції? Давайте уявимо інтер’єр древнього єгиптянина в сучасній інтерпретації.

Не можна випускати з уваги таку деталь, як меблі. Якщо вам не по кишені придбання оригінальних меблів в єгипетському стилі (дорога різьблення, оббивка і розпис), ви можете використовувати класичні меблі з темних порід дерев. У даному випадку важливо, щоб рама єгипетської картини в інтер’єрі відповідала кольоровій гамі меблів.

При виборі штор, покривал та інших деталей з текстилю, віддайте перевагу натуральним матеріалам і однотонності (можна використовувати геометричний принт).

В обробці стін переважають світлі тони: від бежевого до золотистого. Враховуючи такі нескладні рекомендації, у кожного легко вийде створити ідеальну основу для дизайну етно. Справа залишається за малим – доповнити оздоблення відповідними атрибутами. Центральним образом композиції стане картина в єгипетському стилі в оточенні тематичного декору – статуеток, пірамід.

Картини в єгипетському стилі: особливості кольорової гами

Єгипетські картини

Відомі зразки образотворчого мистецтва єгиптян дозволяють зробити аналіз фарб, використаних для створення панно. Секрет унікальних відтінків полягає в тому, що в якості сполучного речовини в кожному кольорі застосовувалася яєчна темпера, змішана зі смолами. Картини в єгипетському стилі були намальовані за допомогою різних природних елементів: деревного вугілля, вапняку, руди. Довговічність ілюстрацій на поверхні і скульптурі досягалася завдяки покриттю лаком і смолою.

В цілому ж, єгипетські картини в інтер’єрі можуть зображати різні характерні сюжети – від репродукцій реальних фресок до стилізованих сюжетів.

А відтворити реалістичність фарб стародавніх художників допоможуть сучасні технології цифрового друку ТМ Арт-Холст.

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку