Блог

Дизайн кабінету

У наш час люди часто працюють на дому завдяки технічному прогресу. Тепер обличчя компанії може займатися важливими проектами прямо в своєму домашньому кабінеті. Для того, щоб налаштуватися на робочу хвилю і працювати з комфортом, важливо правильно оформити житло. Так як працівник знаходиться у себе вдома, існує велика спокуса розслабитися, відкласти роботу “на потім” і відправитися до вабливої зони відпочинку. Створення правильного ремонту в приміщенні допоможе вам ефективно працювати, не відволікаючись і не втомлюючись. Але як грамотно організувати дизайн кабінета – розберемо в нашій статті.

дизайн кабінету з картиною

Інтер’єр кабінету: правильний вибір

Приміщення – це чисте полотно в руках дизайнера. Оформлення сучасного кабінету повинно здійснюватися виходячи з особливостей і переваг господаря кабінету. Інтер’єр робочого кабінету оформляється в стилях, про які ми поговоримо далі.

інтер'єр кабінету з картиною

Класичний стиль

Дизайн кабінету керівника в класичному стилі вміщає в собі колони і масивні картини. У такий інтер’єр відмінно впишуться шкіряні крісла, проте меблі повинні володіти стриманою колірною палітрою, а в якості основного матеріалу краще обрати дерево. Не варто забувати про функціональну шафу для папок і книг, яка також може зробити внесок в зонування приміщення, в разі, якщо кабінет суміщений з іншою кімнатою. Не забудьте прикрасити стіни картинами, що сприяють посиленню концентрації: сюжети полотен з хвилюючим морем або лісові масиви відмінно впишуться в інтер’єр. Наприклад, картини Васнецова або Рєпіна стануть важливою частиною офісу. Полотна з репродукцією “Падіння Помпеї” Брюллова налаштують вас на робочий лад.

картина падение помпеиКартина “Падіння помпеї”

Порада: для хорошої організації кабінету важливо подбати про правильне освітлення простору. Додайте кілька бра, центральну і настільну лампу. Письмовий стіл краще розташувати з боку вікна.

Дизайн домашнього кабінету в класичному стилі – вибір ділових працівників, які прагнуть до підвищення.

Інтер’єр кабінету директора в сучасному стилі

Дизайн маленького кабінету вдома можна організувати завдяки мінімалізму і плавності ліній сучасного стилю. Він дозволяє вміщати в приміщення мінімум меблів, залишаючи не захаращене вільне місце. Оформлення кабінету може бути в різній колірній гамі, однак існує головне правило – стриманість.

У такому кабінеті актуально збільшувати вікна і відмовлятися від громіздких шаф і крісел з незграбними лініями. Планування приміщення може бути складним, однак про зручність забувати не можна. Прикрашаючи стіни приміщення, актуально скористатися друком на полотнах у вигляді тварин або природних орнаментів, також можна придбати картини з будь-яким вподобаним сюжетом. Любителі глибини і загадковості оцінять знамениту картину Малевича “Чорний квадрат”.

дизайн кабінету з картинами в сучасному стилі

Увага! Модульні картини стануть чудовою прикрасою кабінету в сучасному стилі. Горизонтально розташовані модульні картини можуть візуально “подовжити” площу.

Дизайн робочого кабінету в стилі лофт

Стиль лофт – вибір ідейних, креативних людей, що цінують вільний простір. Люди творчості оцінять свободу і простоту лофт. В даному випадку системи комунікації повинні бути відкритими, а обробка – максимально грубою для створення ефекту “гаража”. Контраст даного варіанту полягає в поєднанні грубої обробки і достатку сучасної техніки. Стіни кабінету можна прикрасити вподобаними картинами або панно. Картини Ван Гога “Квітучі гілки мигдалю” або “Зоряна ніч над Роною” в стилі імпресіонізм підкреслять жвавість інтер’єру. Художники можуть розмістити на видному місці полотно на мольберті з незакінченою малюнком: це виглядає дуже цікаво.

дизайн кабінету лофт з картиною

Увага! Недоліком лофт є вимогливість до простору приміщення. Наприклад, інтер’єр маленького кабінету не вийде оформити в даному стилі: дайте йому більше місця.

Дизайн кабінету керівника чоловіка

Дизайн кабінету в квартирі для чоловіків повинен дарувати атмосферу строгості, цілеспрямованості, волі та процвітання. Стримана колірна палітра, строгість і відсутність дрібниць – це те, що властиво “чоловічому” кабінету начальника. М’які шкіряні меблі, дерев’яні шафи та наявність картин з хитромудрим сюжетом створять потрібну атмосферу. Такі картини, як “Сталість пам’яті” Сальвадора Далі або тривожний “Дев’ятий вал” Айвазовського стануть важливим елементом декору.

Молоді успішні директори нерідко воліють високотехнологічний хай-тек. Дизайн інтер’єру кабінету в стилі хай-тек має бути хромованим, не надто яскравим і переповненим благами цивілізації. Не варто думати, що хай-тек не потребує аксесуарів: стіни прикрасять абстрактні картини. Полотна з репродукціями картин Пікассо також відмінно впишуться в приміщення: складні образи змушують задуматися.

дизайн кабінету чоловіка з картинами

Увага! Дизайн офісу або кабінету повинен оформлятися в природних відтінках: це налаштує вас на робочу хвилю.

Дизайн кабінету керівника жінки

Інтер’єр кабінету в квартирі жінки-начальника повинен бути функціональним і привабливим. Важливо подбати про наявність стелажів для паперів і письмового столу. Для конференцій потрібно обрати досить великий довгий або круглий стіл. Жінка може вибрати будь-який вподобаний варіант інтер’єру кабінету в будинку. До слова, пані прекрасно розставляють яскраві акценти в елементах обробки або аксесуарах. Наприклад, колірна гамма настінної картини може компонувати з меблями.

Солідні начальниці можуть розмістити на стінах картини під замовлення, на яких зображений їх портрет або ж ціла сім’я. Прикладами інших актуальних картин можуть бути шедеври Моне “Сад художника в Живерні” або знаменита картина Ван Гога “Пшеничне поле з воронами”.

дизайн кабінету жінки з картинами

Порада: в невеликих кабінетах актуально розмістити кутовий стіл: він допоможе вирішити проблему “заповнення” пустих кутів і прийому гостей.

Дизайн кабінету будинку: правила вибору аксесуарів

  • Дизайн кабінету в стилі лофт дає повну свободу у виборі аксесуарів. Він, як і будь-який інший сучасний інтер’єр, може вміщати в себе складні статуетки і картини в сучасному стилі. Абстракція, сюрреалізм, експресіонізм – все у вашому розпорядженні.
  • Класичний інтер’єр і прованс для жінок можна прикрасити чудовими картинами, від яких віє спокоєм. Мирні пейзажі, зображення тварин, бажано в природних відтінках зможуть заспокоїти навіть в самий хвилюючий момент. Полотна з репродукціями картин Моне несуть в собі магію світла, ніжності і легкості.

Вибір картин і скульптур, на думку багатьох дизайнерів – найважливіша частина організації кабінету. Вони символізують ставлення працівника до самого себе, до будинку та роботи, і отже, відображають його внутрішній світ. Тому до вибору картин варто поставитися особливо уважно. Занадто яскраві полотна “розслаблюючої” тематики відвернуть вас від роботи. Цікавим рішенням є розміщення полотна з репродукцією “Постійність пам’яті” Сальвадора Далі. У центрі полотна розташовані танучі годинники: це є символом витікаючого часу. Тримаючи на озброєнні таке нагадування, ви навряд чи захочете відволікатися від важливих занять.

Постоянство памяти Сальвадора ДалиКартина “Постійність пам’яті” Сальвадора Далі

Оформлення кабінету є складним завданням, оскільки має безліч обмежень. Важливо дотримуватися рівноваги між строгістю і домашнім затишком. Строгість і ділова атмосфера повинна виходити з обробки та меблевого наповнення кабінету, а домашнє тепло може струмувати з полотна, що прикрашає стіни. Оригінальність і строгість – ось те, що допоможе вам зробити зручний і привабливий кабінет.

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку