Блог

Великі картини – купити предмет мистецтва масштабних розмірів

Ідея купити велику картину на стіну – відмінний спосіб декорувати кімнату. При цьому композиція може бути представлена в декількох варіантах.

Велика картина на стіні як головна героїня інсталяції

Все більшою популярністю користуються композиції, що складаються з декількох панно. Подібний спосіб декорування найчастіше застосовується у вітальні, але з не меншим успіхом прикрасить і спальню, і кухню. При цьому слід дотримуватися деяких особливостей. Гармонійно організувати картини на полотні в єдине ціле легко – варто лише враховувати рекомендації профі.

– Купуючи картину великих розмірів, враховуйте пропорції кімнати. Візуально відкоригувати недоліки планування допоможе правильно підібраний сюжет. Але головне – його розташування. Вертикальна орієнтація композиції «витягне» нависаючу стелю. А ось горизонтальне, навпаки, більш доречно для розміщення в кімнатах з високими стелями.
– Компонуючи картини, розмістіть більшу з них в центрі. Менші панно краще повісити навколо центрального організуючого сюжету. Посилить декоративний ефект допоможуть додаткові джерела освітлення – точкові світильники або настінні бра.

Фотопанно великих розмірів – простий спосіб збагатити оздоблення кімнати

Картини великих розмірів Велика картина на холсті

Будь-яка, навіть сама непримітна обстановка кімнати, заграє новими фарбами, якщо прикрасити її за допомогою картин великих розмірів. Репродукції полотен знаменитих художників, авторські фото або оригінальна графіка у всьому своєму жанровому розмаїтті представлені в каталозі на сайті.

Головною тенденцією в сучасних стилях інтер’єру є відмова від традиційних способів організації життєвого простору. Такі рішення дозволяють власникам будинків і квартир оформити приміщення по своєму смаку, не озираючись на канони або твердження “так прийнято”. Подібні віяння відбилися і на способах розміщення великих картин. Купуючи панно тепер не обов’язково вибирати місце на стіні. Для просторого лофт або еклектики – картина, що розташована на підлозі і спирається на стіну – цілком доречна тенденція. Таким чином, створюється легкий художній безлад для творчої особистості.

Картини великих розмірів в інтернет-магазині Арт-Холст:

– Мінімальні терміни виготовлення замовлення. Замовляючи картини великих розмірів в інтернет-магазині Арт-Холст, Ви отримуєте вишуканий декор всього за кілька днів.

– Висока якість друку. Полотна вражають не тільки своїми розмірами, а й багатою палітрою відтінків. Авторська манера живопису, особливості різних фарб і технік повною мірою відтворюється за допомогою цифрового друку.

– Натуральні та штучні полотна. Що вибрати – залежить від Ваших особистих переваг. Потрібно зауважити, що по зовнішньому вигляду і особливостям друку на кожному з них відмінностей мало. А от ціна істотно різниться.

– Захисне лакове покриття забезпечить довговічність і привабливий зовнішній вигляд панно.

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку