Блог

10 відомих художників, які малюють картини незвичайним способом

Друк фото на холсті

Вважаєте, що художні шедеври можна створювати тільки за допомогою олівців та фарб? Ці 10 сучасних художників доводять, що будь-який матеріал під пензлем таланту перетворюється в шедевр, а іноді навіть і пензлі не потрібні – в хід йдуть самі непередбачувані інструменти.

Одні роботи вражають реалістичністю, інші – майстерністю автора, а деякі створені настільки дивним чином, що не можуть не дарувати гарний настрій.

1. Вініцій Кесада (Vinicius Quesada). “Блюз, написаний кров’ю”.

Бразилець обожнює шокувати публіку своїми роботами: свої апокаліптичні картини художник створює за допомогою людської крові і сечі. На картинах присутні всього лише три кольори – жовтий, синій і червоний. Автор, в прямому сенсі слова, вкладає життя в свої роботи, так як в якості матеріалу використовують виключно свою кров, виділяючи 450 мл крові кожні 2 місяці.

Вініцій Кесада. Доктор Хаус
Вініцій Кесада

2. Елізабетта Рогаі (Elisabetta Rogai). Картини, які з часом стають тільки «краще»

Елізабетта створює свої картини, використовуючи досить вишуканий матеріал – біле і червоне вино. Причому використовує вона його не в якості джерела натхнення, а замість фарб. Особливість її робіт в тому, що колір фарб на полотні згодом змінюється, так як вино старіє і набуває нових відтінків.

Елізабетта Рогаі . Портрет
Елізабетта Рогаі. Картина вином

3. Тарінан фон Анхальт (Jet Art). Реактивний мистецтво від княгині з Флориди

Американська художниця свої абстрактні картини створює за допомогою потоків повітря від реактивного двигуна літака. Клієнти Тарінан платять величезні гроші за можливість побачити, як художниця творить, адже сам по собі цей процес являє собою невелике шоу з ризиком для життя. За створення однієї абстрактної картини поціновувачеві креативу доведеться викласти не менше 50 тисяч доларів. Свою техніку Jet Art княгиня використовує також для декорування одягу, який демонструє на різних фешн-шоу.

Тарінан фон Анхальт

Тарінан фон Анхальт.Jet Art

4. Підводні картини українських художників

Креативні українські дайвери створюють свої роботи на глибинах від 2 до 20 метрів в водах Чорного і Червоного моря. Художників настільки надихає краса підводного світу, що вони придумали незвичайний спосіб зафіксувати її за допомогою звичайної фарби і полотна з нанесенням водонепроникного клею. Ціла група художників щорічно представляє свої картини на виставках в Києві. Примітно, що кількість послідовників з кожним роком зростає і «підводний живопис» стає дедалі популярнішими не лише серед професійних дайверів, але і творчих людей.

Малювання під водою

Підводна картина

5. Наталі Айріш (Natalie Irish). Картини з «любов’ю»

Художниця малює поцілунками, а в якості матеріалу використовують звичайну губну помаду! В середньому на одну картину йде близько п’яти тюбиків помади, а завдяки сучасним можливостям beauty-індустрії палітра для малювання досить широка. Першою роботою художниці був портрет Мерлін Монро – саме з цією актрисою у Наталі асоціюється червона помада. Художниця зізналася, що створення її картин – непростий труд, адже їй необхідно методично за певною схемою залишати поцілунки на полотні, постійно змінюючи фокусування очей. На одну картину йде мінімум 3 години.

Мерлін Монро
Картина помадою

Модульні картини

6. Отман Тома. Творчість «зі смаком» або їжа як мистецтво

Багдадський художник поєднує приємне з … творчим і при створенні своїх робіт замість звичних фарб використовує морозиво. Його роботи схожі на акварельні малюнки, мають широкий спектр насичених кольорів. Художник завжди фотографує свої роботи із залишками морозива і кистями на полотні, тим самим показуючи невелику частину процесу перетворення улюбленого десерту в мистецтво.

Картина морозивом

Картина з морозива

7. Карен Еланд (Karen Eland). Репродукції світових шедеврів і кава

Художниця створює картини за допомогою звичайного еспрессо. Карен робить надзвичайно точні копії відомих картин, надаючи їм авторський штрих – чашку кави. Копії робіт Матісса, Пікассо і Да Вінчі вийшли з-під пензля художниці настільки реалістично, що важко повірити, що вони створювалися за допомогою звичайної кави. Художниця зізнається, що найбільше любить працювати в кав’ярнях, так як тамтешня тепла обстановка надзвичайно її надихає.

Мона Ліза

Зіркова ніч
Картина з кави

8. Джудіт Браун (Judith Braun). «Апплікатура» від незвичайної американки

При створенні своїх хитромудрих картин художниця використовує свої пальці і вугільний пил. Саме цей напрям творчості художниці, яка працює в різних техніках більше 30-ти років, користується величезною популярністю, особливо серії «Симетричні процедури» і «Алмазна пил». Сама ж Джудіт не вважає свої роботи мистецтвом в чистому вигляді.

Пейзаж вуглем
Картина вуглем

Картини на полотні

9. Кіра Ейн Варзеджі Kira Ayn Varszegi. Чим груди не інструмент для створення картин?

Мабуть так думала американська художниця, яка при написанні картин замість пензлів використовує власні груди. Абстрактні картини користуються великим попитом, а сама Кіра – популярністю в мережі. На виставках і в сучасних галереях креативна художниця поки не представлена, але її картини в інтернеті розпродаються швидко і за непогані гроші.

Картина груддю

Абстракціия груддю

10. Паоло Троіло (Paolo Troilo). Монохромні картини від італійського самоучки

Паоло Троіло мав успішну бізнес-кар’єру, навчився малювати самостійно, а в 2007 році був визнаний кращим італійським креативщиком. Пише картини майстер акриловими фарбами без допомоги будь-яких інструментів, тільки пальцями. Відмінна риса його картин – монохромна гамма, загадковість і реалістичність краси чоловічого тіла.

Картина пальцями

Картина Паоло Троіло

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку