Картини на стіну від Арт-Холст

Сучасне місто (542)

Природа (1154)

Море (717)

Квіти (1503)

Їжа та напої (219)

Ексклюзивні (468)

Архітектура (607)

Арт (1034)

VIP Композиції (56)

Недорогі картини в Україні від Арт-холст

Сучасне місто (542)

Ретро і чорно-біле (217)

Природа (1154)

Море (717)

Квіти (1503)

Ексклюзивні (468)

Дитячі (482)

Архітектура (607)

Арт-холст - красиві картини на полотні на замовлення

Здивуйте своїх друзів і близьких оригінальним подарунком на День народження, весілля чи іншу святкову дату. Картини на полотні ТМ Арт-Холст зроблять інтер'єр приміщення атмосферних і затишним. Таке оздоблення підійде для справжніх поціновувачів мистецтва, які не уявляють інтер'єр домівки без соковитого декоративного акценту.

Друк картин на полотні наноситься цифровим способом. Ця технологія чітко передає деталі оригінальної картинки. Якщо замовляти картини на замовлення у майстра - вартість такої роботи вийде значно вище, ніж купити картину в інтернет-магазині Арт Холст, надруковану на натуральному полотні.

Купити картину Art-holst просто

Інтернет-магазин картин Арт-холст це:

  • великий каталог живопису;
  • висока якість;
  • швидке виготовлення замовлень;
  • зручні способи оплати;
  • доставка в усі регіони України.

Якщо вам необхідна консультація – телефонуйте за номерами, вказаними у розділі “Контакти” або замовте зворотний дзвінок. Ми обов’язково зв’яжемося з вами найближчим часом і дамо відповіді на усі ваші запитання.

Ми можемо не просто надрукувати зображення на полотні, а й стилізувати його на ваш смак. Наприклад, у стилі “поп-арт” чи будь-якому іншому. Робота дизайнера оплачується окремо і залежить від складності завдання.

Замовлення картин і термін виконання займе не більше трьох днів. Визначившись із сюжетом і зображенням, ви без проблем можете замовити і купити картину у Києві і наших представництвах в інших містах – Дніпрі, Запоріжжі та Кременчуці.

Ви можете самостійно обрати:

1. Колір

Друк на полотні здійснюється в кольоровий, чорно-білій гамі або в теплих тонах сепії. Ми друкуємо репродукції, фото на полотні, гравюри – все те, чого забажає ваша витончена натура.

2. Розмір та форму картини

Полотно виготовляється потрібних розмірів будь-якої форми. Наприклад, ви можете оформити зображення у вигляді декількох модулів (диптих, триптих, поліптих), обравши підрамники певної форми. Така натяжка полотна на підрамник називається галерейною.

3. Вид друку на полотні

Пігментні біочерніла, які використовуються в процесі виготовлення полотна, відрізняються підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень.