Портрет в образі

портрет в образі по фото
портрет в образі на замовлення
історичний портрет по фотографії
історичний портрет з фото
стилізований портрет
красивий портрет в образі
портрет в образі з фото
картина портрет в образі на замовлення

Історичний портрет - чудовий подарунок на ювілей, день народження, Новий рік або весілля. Незвичайна картина з фото друкується на полотні, завдяки чому виглядає реалістично, але коштує в рази дешевше роботи професійного художника. Такий презент доповнить інтер'єр вітальні або спальні, буде довгі роки радувати свого власника. Замовити портрет в образі в якості подарунка легко, скориставшись послугами нашого магазину.

Якими бувають історичні портрети на замовлення?

У нашому інтернет-магазині «Арт Холст» представлено широкий вибір різних шаблонів для майбутнього фото в образі. Замовити гарний портрет в подарунок можна як для чоловіка, так і для жінки.

Серед шаблонів різні бальні сукні, камзоли, наряди з шубками, сучасні образи. Таким чином, клієнт може купити портрет в образі відомої історичної особистості, наприклад імператора, царя або цариці. Зупинити свій вибір можна і на полотнах відомих художників різних століть - стати героєм шедевра живопису. Залежно від побажань замовника, портрет в образі виконується в певній тематиці.

Наша компанія створює полотна різних розмірів. Виготовлення картини займає всього один день, а дизайн розробляється індивідуального для кожного клієнта. За допомогою невеликої ретуші фотографії досягається натуральність і реалістичність портрета, ніхто не здогадається, що картина надрукована, а не намальована масляними фарбами.

Оригінальний портрет в образі відомої персони - незвичайний подарунок на будь-яке свято. Залежно від випадку, можна замовити весільний, сімейний, дитячий портрет, а також картину для коханої людини.

Якщо планується весільний подарунок, то можна обрати шаблон в білій сукні або костюмі. Дизайнери можуть зробити і дитячий портрет з фото, підібрати потрібний костюм і фон. Друк на натуральному полотні надає картині реалістичність і об'ємність, тому стилізований історичний портрет з фото впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати і прикрасить його.

Як виготовляються фото в образі?

Щоб замовити портрет потрібно надіслати фотографію, а потім дизайнер зробить макет і затвердить його з клієнтом. Якщо замовникові не сподобався жоден із запропонованих шаблонів на сайті, він може запропонувати дизайнерам свій варіант картини і обговорити його. Як же відбувається сама обробка картини?

Після цього картина відправляється на друк на полотні. Безпосередньо послуги дизайнера безкоштовні. Самі історичні портрети виготовляються без рам, але з галерейною натяжкою на підрамник. Завдяки спеціальній обробці, полотна довгий час зберігаються в первозданному вигляді і радують око.

Ціна на арт залежить від розмірів майбутнього полотна. Якщо картина велика, то і вартість буде вище. Розрахувати, скільки буде коштувати портрет на полотні на замовлення можна, використовуючи калькулятор на сайті. Оплатити картину можна при отриманні.

При виникненні будь-яких питань можна зв'язатися з операторами. Перед оформленням макета можна безкоштовно проконсультуватися з нашими фахівцями і вибрати ідеальний варіант. Забрати готовий стилізований портрет можна з наших офісів в Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі та Кременчуці або ж використати кур'єрську доставку.