Поп-арт ( pop art ) – це візуальний художній рух у живописі, що виник на початку 50х років у Великобританії, а в кінці 50-х завоював популярність у Штатах. Поп-арт характеризується тим, що художники використовували рутинні образи повсякденності, як джерела та об’єкти своїх творів створюючи яскраві і незвичайні витвори, захоплюючі сміливістю і поєднаннями кольорів і форм.

 

Постери в стилі поп арт чудово підходять для декорування ресторанів і елітних кафе, а деякі окремі сюжети ідеально впишуться в дизайн сучасного інтер’єру квартири або будинку. Яскраві Постери поп арт завжди викликають тільки позитивні емоції. Таке мистецтво ніколи не залишиться без уваги, тому воно і носить назву – популярне мистецтво.

Поп арт потрібно сприймати як реальність і, неодмінно, віддати належне винахідливості художників, які були творцями творів даного напрямку. Мистецтво Pop art тісно перепліталося з рекламним мистецтвом, яке стало невід’ємною частиною способу життя американців. Головними сюжетами поп арту, як і в рекламі, стали фени, пилососи, холодильники, автомашини, морозиво, сосиски, торти і т.д. Постери поп арту відображають життя таким, яким воно є, і часто містять в собі авторську іронію і частку гумору.

У нас в галереї Ви зможете знайти і замовити різноманітні і популярні варіанти постерів виконаних у цьому стилі, які стануть яскравим моментом у Вашому інтер’єрі або оригінальним і вражаючим подарунком Вашим друзям і близьким. Купити постер поп арт в нашому інтернет -магазині простіше простого!

Розгорнути