Техніка живопису відрізняється великою різноманітністю засобів, форм і прийомів. Одним з найпопулярніших видів живопису є картини олівцем. Картини простим олівцем є способом художньої реалізації, який приваблює багатьох відомих художників.

Олівцева графіка – це те, що завжди стильно й ефектно, незважаючи на свій удаваний мінімалізм, буде виглядати в будинку або офісі, в закладах будь-якого типу. Картини такого типу потребують не меншого таланту, ніж художній живопис. Картина, виконана олівцем, привертає увагу точним промальовуванням деталей, чіткістю і майстерністю.

Красиві картини олівцем вражають своєю різноманітністю форм. Вони можуть здивувати доскональною передачею зовнішньої схожості об’єкта, нічим не поступаючись фотознімку, перенести на папір найдрібніші деталі і динаміку навколишнього світу, або захопити грою відтінків.

Така, якісно виготовлена, картина малюнок може стати найпотужнішим виразним засобом.

Зобразити колір, маючи у своїй колірній палітрі лише відтінки сірого, показати, де падає світло, показати тінь, відблиски і переливи. Можливо, саме тому олівцева графіка і донині залишається однією з найактуальніших і затребуваних, коли справа стосується створення унікального і індивідуального інтер’єру. У нашій галереї Ви можете підібрати і замовити собі картину на будь-який смак.

Картини, намальовані олівцем, на сьогоднішній день коштують не дешево. Але це не означає, що Ви не зможете прикрасити ними стіни будинку або квартири. Адже картина олівцем може бути створена на замовлення за допомогою сучасних технологій. Малюнок, надрукований на полотні купити можна прямо на нашому сайті.

Розгорнути