Модерн, що охопив серця служителів музи більшої частини Європи став яскравим спалахом у світі мистецтва Австрії, яка здобула тут назву Віденського сецесіону. Сецессион об’єднав у своїх рядах художників, які висловили протест естетичному консерватизму класичних норм. Творчість Густава Клімта по праву можна назвати перлиною цього значного періоду в історії живопису. Панно, що заслужили світову славу, стануть гідною прикрасою інтер’єру. Доторкнутися до високого мистецтва і надихнутися майстерністю генія просто – досить купити картину Клімта і прикрасить нею свій улюблений куточок у будинку.

Репродукції картин Густава Клімта – галерея барвистих полотен “живописця душі”

Жіночі портрети на замовлення, любовні сюжети, пейзажі, оголені тіла, декоративно-орнаментальні і наповнені філософським змістом композиції – що б не писав художник, все пофарбовано краснами його неординарної і унікальної особистості. Кожна деталь зображена на репродукціях картин Густава Клімта увібрала ту частинку вільної, творчої натури, що принесла світову славу австрійському модерністові. Золотий вихор фарб на його полотнах немов пульсує природними ритмами, сплітається в химерні орнаменти. Гра фантазійних геометричних форм вражає уяву глядачів торжеством фарб і неймовірними поєднаннями.

Картини Клімта в інтер’єрі: ідеальні поєднання стилю і декору

Картини Клімта привнесуть в композицію вираз вільного і розкішного духу модерну, що отримав визнання у всіх сферах життя – від поезії до декорування житла.

 

Вас приваблює велич і витонченість палацових апартаментів? Відтворити таку в своєму домашньому інтер’єрі вийде за допомогою репродукцій музичних фресок з Pallas Stoclet.

Замовити репродукцію картини Клімта “Поцілунок” – відмінний спосіб підкреслити інтимну, чуттєву атмосферу в спальні закоханої пари за допомогою шедеврального панно.

Художник, надихає сяйвом золота, пройшовши крізь віковий бар’єр за допомогою картин спілкується з нами – жителями цифрової епохи, дарує нам частинку натхнення і нагадує про вічне.

Купити репродукції Густава Клімта в Києві, Дніпропетровську та іншому місті України від творчої студії Арт-Полотно ви зможете на нашому сайті та за тел. (044) 392 47 73.

Розгорнути