Картини з 3д зображенням – це незвичайний, що привертає до себе увагу, стильний елемент декору. Картини з об’ємним ефектом останнім часом набули широкої популярності: їх презентують на виставках і галереях, вуличні художники з усього світу шокують перехожих реалістичними 3д-сюжетами прямо на асфальті. Друк на полотні об’ємних елементів, геометрії і оптичної ілюзії – простий спосіб долучитися до модної течії, нестандартно прикрасити стіни в будинку, підкреслити сучасний стиль інтер’єру. Нерідко картини даної тематики обирають в якості подарунка для друзів і колег.

 

У нашому каталозі ми зібрали безліч тематичних зображень, щоб ви змогли підібрати і купити 3д картину, яка ідеально впишеться в ваш інтер’єр.

Купити картину з 3д ефектом від Art-Holst

Незважаючи на широку популярність об’ємних сюжетів, ви нечасто зустрінете картини 3д в художніх або спеціалізованих магазинах декору. Найпростіший спосіб придбати сучасний декор – замовити друк тематичного зображення на полотні. Наша компанія здійснює виробництво на власному обладнанні, що дає нашим покупцям можливість замовити друк будь-якого зображення на полотні будь-якого формату.

 

Обирайте вподобане зображення в нашому тематичному каталозі, або надайте своє для друку. Наші фахівці при необхідності допрацюють сюжет, стилізують його або додадуть потрібний ефект. Готова продукція надійно упаковується і відправляється за адресою в будь-яку точку країни. Ми пропонуємо різні варіанти оплати і доставки, індивідуальний підхід і швидку роботу – робіть замовлення онлайн або за допомогою телефону.

Поширені запитання

  • Які найпопулярніші картини 3Д? Найпопулярніші 3Д картини це 3d квіти абстракція, 3Д чорне і біле дерево і Яскраві квіти.
  • Чи можна обміняти або повернути картину? Так, ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача».
  • Як можна оплатити картину? Оплата замовлення здійснюється післяплатою, або онлайн на сайті.
  • Які матеріали використовуються при виготовленні картин? Картини виготовляються на двох матеріалах: неткане полотно і натуральний холст. Полотна вручну натягуються на сосновий підрамник. Всі матеріали екологічно чисті і не мають шкідливих випарів.
Розгорнути