Про майстерність, характері сюжетів, про комерційну складову в роботах відомого американського живописця Томаса Кінкейда можна говорити годинами. Не дивлячись на всю суперечливість і неоднозначність думок щодо його таланту, на сьогоднішній день сотні компаній, що займаються друком полотен, пазлів, листівок, буклетів купили авторські права на друк сюжетів його картин на своїй продукції. Існує думка, що у 5% американців в будинку є як мінімум одна річ із зображенням творіння Т. Кінкейда! Завдяки компанії Арт-Холст купити картину Т. Кінкейда можуть і мешканці України.

Томас Кінкейд: картини на полотні, які покликані приносити радість людям

Т. Кінкейд народився в Каліфорнії, в невеликому місті Плесервілл. До мистецтва Томас почав проявляти інтерес ще з раннього дитинства. Його талант був помічений відразу ж. Керівником і наставником в освоєнні секретів живопису для Кінкейда став Гленн Уесселс. Пізніше Кінкейд без праці вступив у Берклі, а потім і в Національний Художній коледж міста Пасадена.

Популярність роботи Кінкейда отримали завдяки особливій імпресіоністичній манері художника, яка просто приковує до себе око глядача. Його картини наповнені теплом, затишком, спокоєм і добротою, не залежно від того, що зображено на полотні. Пишучи картини на замовлення, Кінкейд не втомлювався повторювати, що його творчість повинна приносити радість людям всіх конфесій. Кинкейд і сам був дуже віруючим прихожанином. Самі трендові сюжети Кінкейда – це зображення котеджів, маяків, садів, двориків і вуличок, церков.

Неповторною особливістю картин Томаса є наявність на полотні відблисків світла і переважання пастельних тонів на полотні.

У 2004 році Кінкейд отримав нагороду як найбільш титулований живописець за період останніх двадцяти п’яти років.

У квітні 2012 року у віці п’ятдесяти чотирьох років Томас Кінкейд несподівано помер.

Як зробити замовлення картин Т. Кінкейда

Тепер відомі роботи Томаса Кінкейда можуть прикрасити будинки мешканців України. Компанія Арт-Холст пропонує друк репродукції картини Томаса Кінкейда у високій якості як на штучному, так і на натуральному полотні.

Для того, щоб зробити замовлення, варто лише зв’язатися з нашими консультантами. Їхні контакти ви без зусиль знайдете на нашому сайті. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть вам визначитися з зображенням, яке найбільш вдало впишеться у ваш інтер’єр, варіантом підрамника.

А може, ви хочете, щоб відома робота Т. Кінкейда придбала незвичайну форму? Немає нічого простіше! Компанія Арт Холст пропонує друк не тільки стандартних прямокутних, а й кутових, модульних і навіть круглих картин!

Вдалим доповненням до замовлення полотен Томаса Кінкейда стане послуга покриття картин лаком. Такій картині будуть не страшний вплив ззовні, з плином часу картина не втратить яскравість і насиченість фарб. Ви легко зможете за нею доглядати, протираючи вологою губкою.

Якщо ви затятий фанат творчості Т. Кінкейда, або тільки сьогодні побачили його роботи і не залишилися байдужі, поспішайте замовити полотно цього великого художника вже зараз. Компанія Арт Холст допоможе вам у цьому!

Розгорнути