Show sidebar


  Не вдалося знайти вдале зображення?

  Картини з мостами від Art-Holst

  Міст вважається сакральним символом, що означає зміни і переходи з одного стану в інший. Але, перш за все, дана споруда служить у більш практичних цілях і не рідко стає справжнім архітектурним шедевром. Картини з мостами – це в першу чергу гарні пейзажі та панорами, вражаюча архітектура і природа.

  Мости на картинах великих художників

  Ви можете зустріти безліч прикладів у світовій історії живопису, де міст, як художній образ, ставав центром сюжету або ж зливався в єдиний закінчений ансамбль з міською архітектурою. Ван Гог, Сіслей, Піссаро, Кінкейд і безліч інших відомих художників зображували міські пейзажі і природні панорами, роблячи центральним об’єктом міст.

  Найгарніші та найзнаменитіші мости – ідеї для друку

  Щорічно кількість мостів по всьому неухильно зростає, вражаючи нас своїми інженерними рішеннями і архітектурними задумами, вони б’ють всі рекорди висоти і протяжності, стають новою визначною пам’яткою, яку варто побачити. Ми пропонуємо вашій увазі найкрасивіші споруди, які є візитною карткою свого міста і щорічно привертають увагу туристів з усього світу:

  • Карлів міст у Празі. Картини з таким сюжетом відмінно доповнять інтер’єр робочого кабінету, офісу або тематичного закладу;
  • Золоті Ворота в Сан-Франциско. Така картина підійде для будь-якого домашнього приміщення, робочого офісу, тематичного бару чи ресторану;
  • Тауерський міст. Символ Лондона – класичний елемент для створення тематичного декору і відповідної атмосфери у вашому закладі, навчальному центрі, туристичній фірмі або магазині.

  Купити картини з мостами з даного каталогу або запропонувати своє зображення для друку ви можете онлайн на сайті або за телефоном.