Show sidebar


  • Не вдалося знайти вдале зображення?


  • Репродукції картин Сверчкова

    Свєрчков всю свою творчість присвятив створенню зображень коней, на малюнках і картинах відобразив використання їх в коннозаводстве, на скачках і бігах, під сідлом, поодиноко, у парних запряжках і в трійках, і на полюванні. Упряжки Свєрчкова біжать по безкрайніх просторах Росії, з жорсткими сніжними буранами, глибокими снігами, вселяє в душу подорожнього жах, по глухих лісових путівцях і степу, по сніжних полях і курних дорогах, в заметіль і дощ, при заході і сході сонця, в морозний вечір і туманний ранок, вдень та вночі.

    За своє життя Свєрчков написав 350 картин, створив 1000 малюнків, а також 12 скульптур. Більша частина даних творів, крім скульптур, доступні для любителів коней і огляду широкого кола фахівців, і знаходяться у відомому музеї конярства ТСХА. У Сверчкова в живописі реалістичної коннозаводского портрета була достатня кількість послідовників, які в міру можливості і сил писали коней з великою зоотехнічної достовірністю.

    Репродукції картин купити не дуже складно. Замовте їх на нашому сайті і доповніть свій інтер’єр неймовірними витворами мистецтва.