Картини виготовляються на двох матеріалах: неткане полотно – це щільний матеріал для цифрового друку, довговічний і вологостійкий, його поверхня середньої зернистості, передає деталі зображення з високою реалістичністю. А також на натуральному полотні – текстура ідентична полотнам художника. М’яка деталізована передача зображення на матову поверхню. Полотна вручну натягуються на сосновий підрамник. Всі матеріали екологічно чисті і не мають шкідливих випарів. Пігментні чорнила на водній основі не мають запаху. Підрамник виготовляється з якісної зрощеної безсучкової сосни.

Картиною на полотні може стати будь-яке зображення, яке можна вибрати в нашій галереї або завантажити на сайт своє фото. Як тільки картинка потрапляє до наших дизайнерів, створюється макет для друку на полотні потрібного розміру. Якщо існує необхідність, макет відсилається на затвердження. Після узгодження проводиться друк майбутньої картини або мультипанно.

Завдяки високоякісним фарбам, матеріалам, професіоналізму наших майстрів і індивідуальному підходу при виконанні кожного замовлення, ви отримуєте справжній витвір мистецтва.

На фото представлено зразок матеріалу натуральне полотно.

На фото зліва-направо: 1. натуральне полотно, 2. неткане полотно, 3. лак на картині