ДРУК ФОТО НА ПОЛОТНІ -30%

   Для отримання макету, завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера.

   Останнім часом особливу популярність придбав полігональний портрет. Це віяння прийшло в мистецтво XXI століття з анімаційної індустрії. Саме аніматори придумали для створення якісного 3D ефекту використовувати геометричні фігури різні за розмірами і кольором. Поступово естетика і гармонійність зображення плавно перетекла в новий напрям в мистецтві фотографії, а саме в лоу полі портрет.

   Особливості стилю Лоу поли портрет

   Стилізація портрету – це перш за все сучасна тенденція, яка ще тривалий час залишатиметься на піку слави. Одним з найбільш яскравих стилів в даному напрямку є low poly art або полігональні малюнки. До відмітних особливостей даного стилю можна віднести наступні риси:

   • Яскравість і насиченість фарб. Геометричні фігури по відтінку можуть підбиратися суворо по фотографії, дотримуючись природну колористику, а можуть підбиратися за смаком замовника. Наприклад, можна зробити райдужний градієнт, який буде освіжати фотографію.
   • Трудомісткість. Всі портрети створюються виключно вручну, тому що кожне зображення має унікальну тінь, яку неможливо спроектувати за допомогою програм. Ручна робота дозволяє домогтися максимальної акуратності та відточеності ліній.
   • Передача обсягу. Багато фотографій або картин спочатку створюються в площинах 2D. Подібні зображення, звичайно, красиві, але об’ємні картини виглядають більш стильно і відображають хід часу.

   Особливо добре подібна картина в стилі лоу полі виглядає в сучасних інтер’єрах, виконаних в стилі хай-тек, модерн, лофт і мінімалізм.

   Де можна замовити стилізований портрет?

   Якщо ви хочете здивувати своїх близьких людей і піднести їм незвичайну картину, виконану за індивідуальним проектом, то сміливо звертайтеся в інтернет-магазин Art-holst.

   Тут ви знайдете масу позитивних якостей, серед яких основними є:

   • Кілька варіантів оплати. Клієнт може оплатити замовлення зручним для нього способом. Можна зробити оплату при отриманні, або ж відразу на сайті. Приймається оплата готівковим і безготівковим способом, що також зручно.
   • Ексклюзивність. Наш дизайнер намагається зробити роботу справжнім витвором мистецтва, він ретельно опрацьовує кожну деталь, шліфуючи зображення. Це дозволяє зробити по-справжньому ексклюзивну картину, якій не буде рівних.
   • Пунктуальність і дотримання поставлених термінів. Ми розуміємо, що багато картин створюються в подарунок до певної дати, тому намагаємося чітко слідувати за поставленими термінами і виконувати всі своєчасно.
   • Зручна доставка. Компанія надає доставку не тільки в Києві, а й в інші міста України. Обрати спосіб доставки клієнт може при оформленні замовлення.
   • Висока якість. Фахівці при створенні використовують тільки найкращі матеріали, щоб отримати максимальну яскравість кольору.
   • Ергономічність картини. При створенні ми використовуємо полотно з підрамником з галерейною натяжкою, що дозволяє в подальшому швидко і просто повісити картину на стіну.

   Техніка створення полігонального арту трудомістка і складна. Вона вимагає від фахівця ручного виведення, тому робота дизайнера при замовленні картини оплачується в розмірі 450 – 550 грн, що є абсолютно демократичною ціною для полігонального портрета.

   Всі питання, що стосуються оформлення замовлення, можна уточнити зателефонувавши за вказаним на сайті номером телефону. Консультант обов’язково розповість про послугу докладніше, а також допоможе оформити замовлення.

   Поширені запитання

   1. Які терміни виготовлення картин?

   Виготовлення всього 1 день. Якщо сьогодні оформляєте замовлення - завтра відправляємо.

   2. Які розміри картин ви робите?

   Виготовлення картин здійснюється під замовлення будь-яких розмірів.

   3. Чи редагуєте ви фото перед друком?

   Так, у нас передбачена послуга обробки фотографії дизайнером. Ця послуга безкоштовна.

   4. Коли я зможу отримати замовлення?

   Після відправки Вам прийде повідомлення з номером ТТН Вашого замовлення.

   5. Які матеріали використовуються при виготовленні картин?

   Друк картин здійснюється на нетканому полотні або натуральному холсті.

   6. Як я можу оплатити своє замовлення?

   Ви можете оплатити картину за допомогою накладеного або без накладеного платежу.