ДРУК ФОТО НА ПОЛОТНІ -30%  Для замовлення картини завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера для уточнення деталей.

  Останнім часом особливу популярність придбав полігональний портрет. Це віяння прийшло в мистецтво XXI століття з анімаційної індустрії. Саме аніматори придумали для створення якісного 3D ефекту використовувати геометричні фігури різні за розмірами і кольором. Поступово естетика і гармонійність зображення плавно перетекла в новий напрям в мистецтві фотографії, а саме в лоу полі портрет.

  Особливості стилю Лоу поли портрет

  Стилізація портрету – це перш за все сучасна тенденція, яка ще тривалий час залишатиметься на піку слави. Одним з найбільш яскравих стилів в даному напрямку є low poly art або полігональні малюнки. До відмітних особливостей даного стилю можна віднести наступні риси:

  • Яскравість і насиченість фарб. Геометричні фігури по відтінку можуть підбиратися суворо по фотографії, дотримуючись природну колористику, а можуть підбиратися за смаком замовника. Наприклад, можна зробити райдужний градієнт, який буде освіжати фотографію.
  • Трудомісткість. Всі портрети створюються виключно вручну, тому що кожне зображення має унікальну тінь, яку неможливо спроектувати за допомогою програм. Ручна робота дозволяє домогтися максимальної акуратності та відточеності ліній.
  • Передача обсягу. Багато фотографій або картин спочатку створюються в площинах 2D. Подібні зображення, звичайно, красиві, але об’ємні картини виглядають більш стильно і відображають хід часу.

  Особливо добре подібна картина в стилі лоу полі виглядає в сучасних інтер’єрах, виконаних в стилі хай-тек, модерн, лофт і мінімалізм.

  Де можна замовити стилізований портрет?

  Якщо ви хочете здивувати своїх близьких людей і піднести їм незвичайну картину, виконану за індивідуальним проектом, то сміливо звертайтеся в інтернет-магазин Art-holst.

  Тут ви знайдете масу позитивних якостей, серед яких основними є:

  • Кілька варіантів оплати. Клієнт може оплатити замовлення зручним для нього способом. Можна зробити оплату при отриманні, або ж відразу на сайті. Приймається оплата готівковим і безготівковим способом, що також зручно.
  • Ексклюзивність. Наш дизайнер намагається зробити роботу справжнім витвором мистецтва, він ретельно опрацьовує кожну деталь, шліфуючи зображення. Це дозволяє зробити по-справжньому ексклюзивну картину, якій не буде рівних.
  • Пунктуальність і дотримання поставлених термінів. Ми розуміємо, що багато картин створюються в подарунок до певної дати, тому намагаємося чітко слідувати за поставленими термінами і виконувати всі своєчасно.
  • Зручна доставка. Компанія надає доставку не тільки в Києві, а й в інші міста України. Обрати спосіб доставки клієнт може при оформленні замовлення.
  • Висока якість. Фахівці при створенні використовують тільки найкращі матеріали, щоб отримати максимальну яскравість кольору.
  • Ергономічність картини. При створенні ми використовуємо полотно з підрамником з галерейною натяжкою, що дозволяє в подальшому швидко і просто повісити картину на стіну.

  Техніка створення полігонального арту трудомістка і складна. Вона вимагає від фахівця ручного виведення, тому робота дизайнера при замовленні картини оплачується в розмірі 450 – 550 грн, що є абсолютно демократичною ціною для полігонального портрета.

  Всі питання, що стосуються оформлення замовлення, можна уточнити зателефонувавши за вказаним на сайті номером телефону. Консультант обов’язково розповість про послугу докладніше, а також допоможе оформити замовлення.

  Поширені запитання

  1. Які терміни виготовлення картин?

  Виготовлення всього 1 день. Якщо сьогодні оформляєте замовлення - завтра відправляємо.

  2. Які розміри картин ви робите?

  Виготовлення картин здійснюється під замовлення будь-яких розмірів.

  3. Чи редагуєте ви фото перед друком?

  Так, у нас передбачена послуга обробки фотографії дизайнером. Ця послуга безкоштовна.

  4. Коли я зможу отримати замовлення?

  Після відправки Вам прийде повідомлення з номером ТТН Вашого замовлення.

  5. Які матеріали використовуються при виготовленні картин?

  Друк картин здійснюється на нетканому полотні або натуральному холсті.

  6. Як я можу оплатити своє замовлення?

  Ви можете оплатити картину за допомогою накладеного або без накладеного платежу.