Show sidebar


  Не вдалося знайти вдале зображення?

  Картини з кораблями від Art-Holst

  Якщо вас надихають морські сюжети, ви хочете створити в приміщенні тематичний інтер’єр або, чого більше, захоплюєтеся кораблебудуванням, тоді картини з кораблями стануть відмінним засобом розповісти про ваші уподобання і втілити в життя дизайнерські задумки. Друк на полотні тематичних зображень і знімків – сучасна доступна альтернатива дорогим репродукціях і полотнам сучасних художників.

  Наш каталог – це добірка зображень з кораблями, яхтами, лайнерами, шхунами і іншими видами морського транспорту, великий вибір моделей, сюжетів і пейзажів. Ми надаємо нашим покупцям можливість надіслати своє зображення для друку, а також друк на модульних картинах. Ви можете замовити сюжет, розбитий на кілька окремих модулів різної форми і розміру, а також зібрати композицію з різних зображень з морським транспортом.

  Кораблі на картинах – класичний сюжет, який ніколи не вийде з моди
  Морські судна, як художній образ, досить давно почали використовуватися художниками по всьому світу. Мариністи доповнювали або використовували їх в якості центрального образу на своїх картинах, надаючи їм драматизму і сюжетності. Завдяки сучасним можливостям друку кожен може проявити свій творчий потенціал і креативність, вибравши знімок для друку на полотні, який ідеально впишеться в тематичний інтер’єр, буде створювати необхідний настрій і атмосферу в приміщенні.

  Будь-який знімок з нашої тематичної галереї може бути допрацьований фахівцем і роздрукований на полотні будь-якого формату. Купити картину з кораблем для себе або в якості подарунка другу, колезі або начальнику ви можете онлайн на сайті або за телефоном.