Show sidebar

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Репродукції картин Клода Моне

Прекрасний вибір – прикрасити свій дім, кафе або офіс репродуціямі картин на замовлення! Вибрати репродукції можна в нашому каталозі на будь-який смак в самих різних стилях.

Клод Моне досить багато працює на натурі. Важливим для нього є не просто відобразити побутову сцену, краєвид, а передати особливу безпосереднє враження від споглядання природи, де щось відбувається в кожну мить, де безперервно змінюється забарвлення предметів залежно від освітлення, від погоди, атмосфери, від сусідства з різними предметами, які відкидають кольорові відблиски. Художник часто працює під відкритим небом, щоб відтворити безперестанні зміни життя, не тільки роблячи етюди на пленері, а й часто завершуючи свої роботи. Домагаючись звучності і чистоти кольору, Моне уникає змішування фарб на палітрі. Щоб передати необхідний зелений тон листя, художник накладає поруч мазки синього і жовтого, вони зливаються на відстані, і листя виглядають зеленими, немов тріпотливими на вітрі. Подібні нововведення викликали неприйняття критиків і публіки. Картини не приймалися в Салон та купувалися практично за безцінь або зовсім не купувалися.

На сьогоднішній день картини Моне прикрашають безліч стін. Замовити репродукцію картин на полотні Клода Моне Ви можете в інтернет-магазині картин Арт-Холст.