Блог

Чи можна купити японську картину в Україні?

Культура Країни сонця, що сходить має свою унікальну історію. Багато в чому мистецтво Японії схоже з китайським. Але, при цьому, в ній зберігається автентичність і вірність. Якщо говорити про живопис, то тут існують свої відмітні ознаки. І, думається, варто про них дізнатися, перш ніж буде прийнято рішення про те, яку японську картину купити.

Які вони – картини в японському стилі?

Абсолютно унікальним зразком картини в японському стилі є гравюра – картина на дерев’яній дошці. Спочатку на панно зображувалися сюжети з світського життя. Актори, борці сумо, знамениті самураї, гейші. Пізніше жанри гравюри поповнилися пейзажними замальовками і афішами для театру кабукі.

Гравюри допоможуть стилізувати життєвий простір у дусі традиційного японського інтер’єру. Така тематика для декору успішно реалізується як в одному панно, так і у вигляді картини із декількох частин.

Експресія ліній і туш

Усього кілька штрихів буде потрібно, щоб створити завершену композицію. Але над майстерністю написання цих кількох ліній майстер може трудитися все життя. Відточене вміння високо цінується. Художник створює ефектні монохромні картинки, при цьому вони мають якусь непередавану легкість. Вважається, що майстер може малювати все життя одних лише птахів, але зате в цьому йому не буде рівних.

картина в японському стилі Картина японська

Експресія чорно-білої графіки стане яскравим акцентом мінімалістичного дизайну приміщення. Лаконічність композиції і стриманість кольорової гами сприяє тому, що японська картина в інтер’єрі робочого кабінету або офісу стане ідеальним декоративним елементом.

Така різна акварель

Однокольорові картини, на яких головне місце займають майстерно виведені лінії, і зачаровують багатством відтінків панно – такою багатоликою постає перед нами акварель у виконанні японських живописців.

Улюблена тематика – це зображення природи в усьому її різноманітті. Слід сказати, що сили стихії тут оживають. Пейзажі пронизані особливою ліричністю. Природі тут притаманний характер і весь спектр емоцій людини. Вона живе, радіє, сумує, тужить, веселиться. Тут і радість весняного оновлення, і розбурхане море, і спляча верба, і вмираюча хризантема. Довершує цілісний образ доповнення у вигляді тематичних рядків японської поезії – хоку і танка.

Покупка японської картини – ексклюзивний декор за доступною ціною

Така розкіш як покупка японської картини – тепер доступна кожному. З таким оригінальним декором у Вас легко вийде обставити кімнату в східному дусі зі смаком. Висока вартість на витвір мистецтва більше не стане на шляху до здійснення мрії.

Виготовлення репродукцій відмінної якості стало можливим завдяки використанню сучасних технологій. Застосування інноваційних методик друку на полотні істотно розширює межі дизайну панно. Особливості мазків пензля, унікальності фарб і фактурність матеріалів у різних техніках малювання передаються з усією реалістичністю виконання.

Замовляйте картини в японському стилі в магазині art-holst-com.ua.

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку