КАРТИНА ЗА НОМЕРАМИ ПО ФОТО

   Для отримання макету, завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера.

   Популярні картини за номерами

   Катерина Гладких

   Анастасія Малиночка

   Зв'яжіться з нами

    Малювання шедевра – це щось неймовірно особливе, але завдяки інтернет-магазину «Арт Холст» будь-який бажаючий може взяти в руки пензель і створити культовий твір мистецтва. Ми продаємо картини за номерами в Житомирі власного виробництва, які виконані з високоякісних матеріалів. Картини друкуються на полотні і нетканих полотнах, які більш прості й зручні у використанні, ніж картон і дерево – інші поширені матеріали для малюнків за номерами.

    Розмальовки за номерами в нашому інтернет-магазині ви можете замовити будь-якого розміру. Крім готових зображень, представлених в каталозі, ви зможете замовити індивідуальне виготовлення картини з вашої фотографії.

    Що таке картини за номерами

    Картини за номерами – набори для малювання, в які входить полотно з нанесеним зображенням. Малюнок розбитий на пронумеровані сегменти, які необхідно розфарбовувати відповідними кольорами. Фарби, також відмічені цифрами, входять в набір для малювання. Використання акрилу дозволяє художникам показати більше деталей, а також ідеально підходить для тих, хто не любить витрачати багато часу на хобі, оскільки такі фарби висихають набагато швидше. Акрил, який з’явився в 1950-х роках, поєднує в собі хороші властивості акварелі і масла. В результаті ви самостійно створите справжній шедевр, який стане прикрасою будинку або шикарним подарунком для близької людини.

    Що входить в набір для малювання

    Картина за номерами – набір для творчості, який допоможе розкрити ваші здібності, а також стане прекрасним хобі. Було доведено, що в процесі малювання людина заспокоюється, його наповнює почуття спокою. Таке заняття позитивно позначиться на внутрішньому стані, а також буде сприяти розвитку творчих здібностей. Набір для малювання за номерами, який пропонує компанія «Арт Холст», включає в себе:

    • Набір пензлів;
    • Маленькі ємності з фарбою з різною кількістю кольорів, в залежності від розміру і складності зображення;
    • Друкований контур картини на полотні.

    Багато компаній продають в наборах олійні фарби, але ми вважаємо, що акрилові краще, так як вони швидко висихають, а для миття пензлів можна використовувати просту воду.

    Замовити картину за номерами

    В інтернет-магазині «Арт Холст» ви можете придбати картину за номерами – вибрати одну з готових робіт, або замовити індивідуальне виготовлення малюнка по фотографії. Зображення відображаються на полотні з використанням високоякісного обладнання, що дозволяє домогтися максимальної чіткості кінцевого результату. До переваг замовлення картини за номерами в компанії «Арт Холст» відноситься наступне:

    • Низькі ціни на готові картини і роботи за індивідуальним замовленням;
    • Знижки на популярні зображення;
    • Доставка по Житомиру.

    Купити картини за номерами в Житомирі в інтернет-магазині «Арт Холст» ви можете онлайн. Якщо у вас залишилися які-небудь питання, зв’яжіться зі співробітниками компанії будь-яким зручним для вас засобом. Будемо раді допомогти вам вибрати класну цифрою картину!