КАРТИНА ЗА НОМЕРАМИ ПО ФОТО

   Для отримання макету, завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера.

   Популярні картини за номерами

   Катерина Гладких

   Анастасія Малиночка

   Зв'яжіться з нами

    Інтернет-магазин «Арт-Холст» пропонує картини за номерами в Запоріжжі, які приємно здивують не тільки величезним вибором на різну тематику, але і демократичними цінами. При цьому всі наші вироби відрізняються високою якістю виготовлення. Ми не просто продаємо картини за номерами, ми їх виготовляємо.

    Картина за номерами – це відмінна можливість виступити в ролі професійного художника. Кожен може самостійно створити маленький шедевр образотворчого мистецтва. Для цього зовсім не обов’язково мати талант живописця. Якщо ви хочете малювати, але сумнівалися у власних силах, досить купити картину за номерами і почати творчий процес.

    Що входить в набір для творчості «Картина за номерами»?

    У комплект входять всі необхідні елементи:

    1. Основа, для якої використовується полотно або неткане полотно. На основу картини за номерами чорним контуром нанесені тонкі лінії, що розмежовують сектори за кольором. На кожному секторі вказано номер кольору.
    2. Набір акрилових фарб в баночках, на кожній з яких є номер кольору, що відповідає номеру на картині.
    3. Художній пензлик.

    За бажанням замовника набір може бути поміщений в подарункову упаковку з крафтового паперу з атласною стрічкою.

    Переваги картин за номерами від «Арт-Холст»

    Компанія «Арт-Холст» займається виробництвом і продажем картин за номерами в Запоріжжі. Контроль на кожній стадії виготовлення гарантує високу якість продукції. Власне виробництво дозволяє встановлювати доступні ціни без шкоди для якості. В інтернет-магазині «Арт-Холст» можна замовити і купити картини за номерами різних розмірів. При оформленні замовлення покупець сам обирає потрібні йому параметри.

    Інтернет-магазин пропонує не тільки картини за номерами з уже нанесеним варіантом зображення. «Арт-Холст» може нанести на полотно будь-яке вподобане замовнику зображення, виготовивши картину за індивідуальним замовленням. Це може бути навіть сімейна фотографія. Нанесена на полотно і розфарбована своїми руками, картина за номерами перетвориться в сімейний портрет, виконаний пензлем художника. В якості зображення можна вибрати сюжет картини відомого живописця. По завершенні роботи над нею, можна буде пишатися копією шедевра живопису відомого майстра.

    Це захоплююче заняття підходить кожному, незалежно від віку та інтересів. Для дорослих розмальовки за номерами є не тільки цікавим проведенням часу, але і своєрідною медитацією, відпочинком для душі. Для дітей подібне розфарбовування корисно для дрібної моторики, а також сприяє розвитку творчих здібностей. Процес поступового розфарбовування картини за номерами формує у дитини посидючість, акуратність і наполегливість.

    Створений витвір здатен згодом стати прикрасою інтер’єру або перетворитися в подарунок для близьких, зроблений своїми руками. Навіть оздоблена руками дитини або дорослого, який не володіє навичками малювання, картина з набору для творчості буде незмінно добре виглядати по завершенню роботи. Кожен зможе пишатися плодами своєї праці.