КАРТИНА ЗА НОМЕРАМИ ПО ФОТО

   Для отримання макету, завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера.

   Популярні картини за номерами

   Катерина Гладких

   Анастасія Малиночка

   Зв'яжіться з нами

    Створити цікаву декоративну прикрасу, спробувати нове хобі або відволіктися від повсякденних турбот можна вибравши картини за номерами в Вінниці. На поверхні основи нанесено контурне зображення, кожен фрагмент якого позначений певною цифрою. Щоб вийшов готовий малюнок, кожен елемент потрібно зафарбувати відповідною фарбою.

    Розмальовки за номерами включають:

    • основу, на якій буде проводитися вся робота;
    • набір фарб, відповідний для оформлення одного малюнка. Як правило, залишку після завершення малювання не залишається або він мінімальний;
    • 2-3 пензлики різних розмірів;
    • інструкцію;
    • контрольний лист, з яким можна звірятися або опрацьовувати на ньому складні фрагменти.

    Також в комплекті може бути спеціальна ганчірочка, щоб видаляти надлишки фарби з пензлів. Набір для кріплень на стіну дозволить продемонструвати результат гостям, розмістивши картину на видному місці.

    Що врахувати при виборі

    Обираючи картини за номерами, важливо визначитися з типом основи, де буде надруковано зображення:

    • щільний картон. Підходить для початківців. Фарби на папір лягають максимально рівно;
    • полотно. Матеріал вимагає більшого професіоналізму. Фарби потрібно наносити в кілька шарів. Однак готова робота буде виглядати значно професійніше;

    Плануючи придбати картини за номерами, важливо звернути увагу не тільки на розмір і сюжет. Один з аспектів – рівень складності. Чим більше дрібних елементів на картині, тим більше посидючості і професіоналізму знадобиться. Купуючи першу картину, не варто вибирати складний рівень.

    Фарби, які лягають рівно

    Готовий комплект картин за номерами включає набір акрилових матових або глянцевих фарб. Вони рівномірно лягають на поверхню, швидко сохнуть і не розмазуються. Їх не потрібно покривати лаком або закріплювати на основі іншим способом.

    З такими фарбами легко і приємно працювати. Матеріал не має запаху і є екологічно безпечним.

    У комплектах фарби упаковуються в баночки, які легко відкрити перед початком роботи. Однак не варто залишати ємності відкритими надовго, оскільки при контакті з повітрям фарби можуть швидко засохнути.

    У деяких складних картинах фарби необхідно змішувати, щоб отримати велику палітру відтінків.

    Великий вибір і цікаві ідеї

    Купити картини за номерами у Вінниці можна на сайті компанії «Арт-Холст». У каталозі представлений великий вибір картин знаменитих художників, пейзажів, зображень тварин, натюрмортів, стилізованих малюнків. Крім того, в компанії можна замовити картину за номерами зі свого фото. Це відмінний подарунок для близької людини, який дійсно запам’ятається.

    Вибираючи картини за номерами в «Арт-Холст», можна підібрати зображення будь-якого розміру і різних рівнів складності.

    Фахівці компанії знають, як зробити правильний вибір і готові допомогти. Достатньо зателефонувати по телефону або скористатися формою на сайті.