КАРТИНА ЗА НОМЕРАМИ ПО ФОТО

   Для отримання макету, завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера.

   Популярні картини за номерами

   Катерина Гладких

   Анастасія Малиночка

   Зв'яжіться з нами

    Інтернет-магазин «Арт Холсто» продає картини за номерами в Сумах, як готові, так і виконані за індивідуальним замовленням. Ми виробляємо розмальовки на полотні – це оптимальний варіант для початківців-художників. На відміну від картону і дерева, матеріал що використовується для виробництва, не вимагає спеціальної підготовки до нанесення малюнка, а також дозволяє довго зберігати готову картину в рамці.

    Ми можемо виготовити розмальовки за номерами за вашим індивідуальним ескізом – надайте фахівцям малюнок або фотографію і її перенесуть на полотно, дотримуючись пропорцій і кольору. Виготовлення картин можливо будь-якого розміру з різними фрагментами. Більш детальну інформацію можете уточнити у співробітників інтернет-магазину онлайн або по телефону.

    У чому особливість картин за номерами

    Картини за номерами – відмінне рішення для захоплюючого проведення часу. Такий вид діяльності підходить дорослим і дітям, оскільки дозволяє розкрити творчий потенціал і розвиває креативне мислення. Готовий результат ви зможете помістити в рамку і повісити у вітальні, спальні, на кухні, або подарувати близькій вам людині. Картина за номерами – не просто веселе проведення часу, оскільки такий вид діяльності має величезну кількість переваг:

    1. Малювання за номерами збільшить зорово-моторну координацію, що в підсумку призведе до поліпшення часу реакції, а також підвищенню спритності. Також малювання за номерами допоможе поліпшити навички набору тексту і зробить роботу більш продуктивною.
    2. Зниження стресу – малювання за номерами є модним засобом для дорослих знизити стрес. Час, проведеній з пензликом і фарбами, створює гарний настрій, спокій, а також стимулює області мозку, пов’язані з руховими навичками, почуттями і творчістю. Також малювання за номерами вимагає хорошої концентрації, пробуджує творчі здібності і заспокоює.
    3. Заохочує інші художні починання – можливо деякі відомі сьогодні художники починали з малювання за номерами. Може бути, це був їх перший досвід в мистецтві. Ця техніка живопису допомагає розкрити любов до мистецтва, про яку ви раніше не підозрювали. Цілком ймовірно, що малювання за номерами призведе до більш серйозних художнім починанням.

    Ви ніколи не замислювалися про свої творчі здібності? Можливо, у вас в середині живе справжній художник і все, що потрібно для розкриття таланту – купити картину за номерами. Ознайомтесь з асортиментом каталогу інтернет-магазину «Арт Холст», оберіть розмальовку, яка вам сподобається і зробіть замовлення. Якщо ви не знайдете підходящий варіант в каталозі, надішліть нашим співробітникам ескіз або фотографію – ми виготовимо картину за вашим проектом в найкоротші терміни і доставимо за вказаною вами адресою. Купити картини за номерами в Сумах можна онлайн, що істотно заощадить вам час. У разі необхідності консультанти інтернет-магазину завжди допоможуть вам розібратися з вибором відповідної картини і дадуть відповіді на питання, що вас цікавлять.