КАРТИНА ЗА НОМЕРАМИ ПО ФОТО

   Для отримання макету, завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера.

   Популярні картини за номерами

   Катерина Гладких

   Анастасія Малиночка

   Зв'яжіться з нами

    Інтернет-магазин Арт-Холст пропонує придбатии картини за номерами в Одесі для себе або в подарунок за ціною нижче середньоринкової.

    Опис

    Живопис за номерами – картини, які створюються шляхом розфарбовування заздалегідь позначених і пронумерованих зон. За номером визначають колір фарби, який необхідно нанести на ділянку. Результат не залежить від рівня майстерності художника, зображення буде виглядати так, ніби над ним попрацював професіонал.

    До складу наборів картин за номерами входять наступні позиції:

    • полотно або неткане полотно;
    • акрилові фарби;
    • пензлики різного розміру в кількості декількох штук;
    • графічна схема;
    • кріплення для підвішування на стіну.

    Крім стандартних розмальовок за номерами можна придбати модульні варіанти зображень, об’єднаних єдиним сюжетом (триптихи). Різниця з класичними картинами і полотнами в подачі матеріалу – зображення наноситься не на одне полотно, а на кілька:

    • диптих – парна картина;
    • триптих – робота, яка складається з 3 окремих частин;
    • квадріптих – композиція з 4 взаємозв’язаних художніх робіт;
    • тетраптих або квадріптих – з чотирьох секцій;
    • пентаптих – 5 полотен.

    Сюжети не обмежені, кожен зможе підібрати те, що ляже до душі і ідеально впишеться в інтер’єр. Крім класичних наборів картин за номерами існують люмінісцентні (надають ефект, що світиться), мандала (є розмітка, немає нумерації).

    Попередження

    Акрилова фарба, що входить до складу набору, нетоксична. Вона виготовляється з пігменту,і з зв’язувальної речовини і води. Однак слід дотримуватися наступних правил експлуатації:

    1. Ретельно перевіряйте щільність закриття кришки, інакше фарба висохне дуже швидко.
    2. Щоб пензлі прослужили довше і ворс не пошарпався, не залишайте їх забрудненими. Вимийте інвентар ретельно відразу після використання і промокніть серветкою.
    3. Фарби відмінно закріплюються, тому при роботі з ними необхідно бути максимально уважними та обережними, після висихання їх неможливо буде відмити.
    4. Щоб не допустити висихання на руках, одязі або предметах інтер’єру, очистіть забруднену поверхню якомога швидше.

    Фарбу не потрібно розводити водою – це дозволяє зберігати чистоту і яскравість кольору на всіх ділянках розмальовки.

    Чому слід замовити картину по номерам в Арт-Холст

    Розмальовки за номерами користуються великою популярністю, тому асортимент інтернет-магазину постійно розширюється, вдосконалюється система оформлення замовлень. В наявності величезний вибір як для початківців-любителів, так і для професіоналів. Покупці можуть придбати вподобаний набір в будь-якому розмірі.

    Крім вже готових робіт є можливість замовити виготовлення зображення за ескізами замовника. Це може бути будь-який довільний малюнок або фотографія для себе і в подарунок близькій людині. Ціна буде розраховуватися індивідуально.

    Придбати картину за номерами в інтернет-магазині Арт-Холст можна зателефонувавши за вказаним номером телефону, або залишивши заявку на зворотний дзвінок. Менеджери знають все про кожен товар і зможуть надати професійну консультацію та рекомендації щодо вибору.