КАРТИНА ЗА НОМЕРАМИ ПО ФОТО

   Для отримання макету, завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера.

   Популярні картини за номерами

   Катерина Гладких

   Анастасія Малиночка

   Зв'яжіться з нами

    Завдяки своїй простоті, картини за номерами набули широкого поширення, як серед досвідчених художників, так і людей, які не вміють малювати. Вони являють собою набори для розфарбовування заздалегідь заготовленої основи з пронумерованими контурними ділянками. Кожне число відповідає певному кольору фарби, яка входить у комплект. Найчастіше для цих цілей використовують акрилові фарби, які швидко висихають.

    Розмальовки за номерами не вимагають змішування фарб і забезпечуються готовими відтінками. Компанія Арт-Холст постачає картини з ідеально підібраною під сюжет картини палітрою. Від виконавця вимагається лише правильно підібрати колір відповідно до нумерації на заготівлі.

    У нас ви можете придбати розмальовки, не залежно від ваших умінь в малюванні. Для початківців слід підбирати невеликі картини з простими сюжетами. Гарним вибором стануть пейзажі, натюрморти, зображення квітів та інші сюжети. Після того як ви наберетеся досвіду, можна спробувати себе в розфарбовуванні складних творів мистецтва і портретів людей. При бажанні ви можете замовити виготовлення картини за номерами зі свого зображення.

    Склад комплекту картини за номерами

    Готові набори для малювання включають в себе все необхідне для реалізації. Туди входить все необхідне для створення кольорового шедевру:

    • Основа з полотна або нетканого полотна з пронумерованими ділянками.
    • Пронумеровані фарби для розфарбовування. Всі матеріали зроблені з екологічно чистої сировини, яке може використовуватися навіть дітьми і людьми з чутливою шкірою. При цьому зберігають яскравість протягом довгого часу.
    • Пензлі, що дозволяють легко малювати навіть найважчі частини.
    • Перелік пунктів з оригінальним зображенням.

    Тому, якщо придбати картину за номерами, можна одразу ж почати її розмальовувати. Натуральний матеріал основи дозволяє отримати якісну фактуру, яка повністю повторює роботи великих художників. Полотно шорстке на дотик з нанесеним ґрунтовим матеріалом. Це дає можливість легко накласти фарбу на поверхню і надовго зберегти зовнішній вигляд виробу.

    Придбати картини за номерами в Миколаєві за доступною ціною

    Компанія Арт-Холст виготовляє і продає картини за номерами в Миколаєві. Можливо виготовлення полотен будь-яких розмірів. Широкий вибір готових зображень дозволяє підібрати розмальовку для людей різного віку та уподобань. При бажанні ви можете замовити картину із свого фото.

    Продукція нашої компанії користується великим попитом по всій Україні і навіть за її межами. Така популярність пов’язана з:

    • великим вибором продукції з різноманітними сюжетами;
    • зручним інтернет-магазином;
    • можливістю замовлення набору будь-якої складності;
    • вигідними цінами.

    Для оформлення замовлення вам достатньо залишити заявку на сайті. При необхідності співробітники компанії допоможуть підібрати найбільш відповідний варіант і проконсультують по всіх питаннях.

    Картина за номерами стане гарним подарунком до будь-якої події. Також ви можете купити її для себе і освоїти нове заняття, яке обов’язково стане вашим хобі.