КАРТИНА ЗА НОМЕРАМИ ПО ФОТО

   Для отримання макету, завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера.

   Популярні картини за номерами

   Катерина Гладких

   Анастасія Малиночка

   Зв'яжіться з нами

    Картина за номерами: відкрий в собі художника

    Сьогодні людям доступна безпрецедентна кількість видів цікавого і різноманітного дозвілля з можливістю вчитися чомусь новому, самовдосконалюватися. І одним з найпопулярніших стали картини за номерами – набори для створення полотен по готовому зразку, але не штампованих – а ручної роботи, з душею і родзинкою.

    Що являє собою процес?

    Відкривши набір з картиною, ви отримуєте:

    • полотно з підрамником;
    • набір фарб;
    • набір пензликів;
    • лист-схему, за якою проводиться робота;
    • готовий зразок – як в ідеалі буде виглядати картина.

    Закріпивши полотно в підрамнику і розмістивши в комфортному для роботи місці, ви відкриваєте фарби, готуєте пензлики – і починаєте.

    Малюйте, орієнтуючись на власну інтуїцію, комусь простіше почати з контурів, хтось вважає за краще промальовування одним кольором, переходячи потім до наступного, а хтось малює просто «під настрій», як подобається.

    Чому картини за номерами подобаються людям?

    Відмінний релакс дозволяє додатково отримати корисні навички (навіть на пасивному рівні – розвиток дрібної моторики покращує роботу мозку і підвищує настрій). Крім того, ви отримуєте красиву картину, яку від і до створили самостійно, як справжній художник.

    Деякі вважають: картина за номерами – просто велика розмальовка на полотні. Але процес її створення складніший, вимагає зосередженості, терпіння і часу.

    Де замовити картину за номерами?

    Один з кращих асортиментів картин за номерами в Києві чекає покупців в магазині art-holst.com.ua. Представлені набори для створення картин різного ступеня складності – від найпростіших, призначених новачкам і тим хто полюбляє мінімалізм, до складних, що вимагають певного рівня. Пейзажі, портрети, натюрморти, зображення птахів і звірят – повний набір жанрів, завдяки якому ви знайдете те, що вам гарантовано сподобається малювати.

    Більш того, ви можете замовити абсолютно унікальну картину – портрет друга або близької людини по фото. Дизайнери компанії перетворять фотографію в єдиний у своєму роді портрет, який можна вручити в якості романтичного подарунку, подарувати керівнику. Це може бути не тільки портрет, а й весільне, дитяче фото, картина для компанії або клубу, просто малюнок, який ви так любите, що хочете бачити не тільки на екрані смартфона, але і вдома або в офісі.

    Доступні ціни дозволять придбати розмальовку за номерами в Києві будь-якого обсягу та складності. Бездоганна якість і радість від процесу малювання – додаються!

    Купити картини за номерами рекомендується:

    • люблячим мистецтво і бажаючим стати творцем, а не спостерігачем;
    • планують навчитися малювати, але поки бояться приступати;
    • знаходяться у пошуку нових хобі, дозвілля – одному або в компанії з дітьми, коханою людиною;
    • бажаючим розслабитися і знайти приємне, необтяжливе заняття;
    • вже мають навички в малюванні картин за номерами і бажаючим малювати нові, більш складні сюжети;
    • йде на свято і планує зробити незвичайний і корисний подарунок (презентуйте готову картину або вручіть адресатові набір з малюнком, який йому точно подобається).

    Дітям також можна купити розмальовку за номерами в Києві – за індивідуальним замовленням або з кількості готових наборів.

    Додайте в життя більше фарб – у всіх сенсах! Нагадуємо, що купити картину за номерами в Києві можна в магазині art-holst.com.ua, як і замовити оригінальний набір для друку на полотні.