КАРТИНА ЗА НОМЕРАМИ ПО ФОТО

   Для отримання макету, завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера.

   Популярні картини за номерами

   Катерина Гладких

   Анастасія Малиночка

   Зв'яжіться з нами

    В інтернет-магазині «Арт Холст» ви можете замовити картини за номерами в Херсоні в абсолютно різних тематиках. У каталозі представлені готові роботи з зображеннями тварин, пейзажів, натюрмортів і навіть полотен знаменитих художників, які допоможуть розкрити творчий потенціал.

    Розмальовки за номерами продаються в наборі, який включає ескіз на полотні, кілька пензлів і акрилові фарби з пронумерованими баночками, які необхідно наносити на окремі фрагменти малюнка відповідно до номерів. В результаті всього за кілька годин ви зможете створити справжній шедевр, який стане прикрасою вашого будинку. А якщо ви вставите роботу в стильну рамку, то зможете піднести близькій людині оригінальний і незабутній подарунок.

    Чому картини за номерами користуються популярністю в Херсоні

    Картини за номерами – окремий вид творчості. Такий рід занять дозволяє відволіктися від повсякденних проблем, розслабитися після напруженого дня і просто отримати задоволення від створення твору мистецтва своїми руками. Номер за номером, фрагмент за фрагментом, колір за кольором – все, що вам потрібно, це слідувати інструкції. Незалежно від того, чи є ви досвідченим художником або просто хочете розслабитися за допомогою якої-небудь діяльності, картини за номерами допоможуть досягти мети. Ось кілька причин, за якими розмальовки за номерами користуються популярністю у всій Україні:

    1. Малювати за номерами дуже просто – сама картина розділена на фрагменти і позначена цифрами, відповідними певного кольору.
    2. Можна купувати картини відповідно до власних уподобань – розмальовки за номерами створюються в абсолютно різних тематиках. В каталозі є тварини, квіти, природа, море, абстракції.
    3. Є можливість замовити виготовлення індивідуального ескізу – якщо ви не знайдете в каталозі підходящу роботу, можете надіслати в магазин «Арт Холсто» фотографію і фахівці перенесуть її на полотно з максимальною точністю.

    Наші набори поставляються в невеликих, великих та дуже великих розмірах. Також в інтернет-магазині «АртХолст» є роботи тільки для дітей або для дорослих. Якщо у вас немає ніяких інструментів для живопису, не варто хвилюватись з цього приводу – коли ви вирішите купити картини за номерами в Херсоні, вам доставлять набір в комплекті з акриловою фарбою, пензлями і планшетом. Вивчіть великий вибір наборів в каталозі інтернет-магазину, де представлено безліч різних робіт з готовим дизайном, і обирайте картину, яка відповідає вашому смаку і настрою. Малювання за номерами – вид живопису, який існує вже багато років. Хочете вірте, хочете ні, але знаменитий італійський художник Леонардо Да Вінчі сам розробив власний стиль цього популярного проведення часу. Він доручив своїм підлеглим намалювати ті області роботи, які вже накидав і пронумерував. Хто знає, можливо, якщо ви вирішите зараз купити картини за номерами, то через рік зможете стати справжнім і видатним художником? Відповідь ви зможете дізнатися тільки після придбання. Так в чому ж справа – обирайте і купуйте!