КАРТИНА ЗА НОМЕРАМИ ПО ФОТО

   Для отримання макету, завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера.

   Популярні картини за номерами

   Катерина Гладких

   Анастасія Малиночка

   Зв'яжіться з нами

    Наш магазин пропонує замовити картини за номерами в Харкові. Після важкого робочого дня хочеться відпочити душею і тілом, розслабитися, зняти стрес. Можна подивитися серіал, можна погуляти, а можна зайнятися творчістю. Малювання – один з найприємніших засобів проведення вільного часу. Не всі люди мають художні навички, але картина за номерами дозволяє відчути радість від малювання кожній людині! Щоб відчути себе художникам, досить трохи терпіння, акуратності і посидючості. Не маючи профільної освіти і умінь, можна створювати унікальні полотна. Все, що від вас вимагається – купити картину за номерами і зафарбовувати виділені контуром ділянки певним кольором фарби. І коли хтось прийде до вас у гості, ви зможете гордо продемонструвати своє творіння, сказавши: «Це я намалював/а!».

    Які бувають картини за номерами?

    У нашому магазині Арт Холст ви можете купити картини за номерами на будь-який смак: прості, складні, маленькі, великі, для дітей … Для вашої зручності ми згрупували картини по тематиці. Так ви знайдете пейзажі, натюрморти, архітектуру, картини із зображеннями домашніх улюбленців і диких тварин, абстракції, чорно-білі полотна, сюжети із зображенням людей, ангелів, героїв з коміксів і мультфільмів. Також ми можемо надрукувати на полотні картину по вашій фотографії або картинці – це унікальна можливість намалювати саме те, що ви самі придумали!

    За складністю картини за номерами бувають прості, середні і складні. У простих ви не знайдете дрібних деталей і великого розмаїття кольорів. Їх ще називають розмальовки за номерами. Такі картини відмінно підходять для дітей і тих, хто ще ніколи не мав досвіду в такому малюванні і хоче спробувати свої сили. Складні картини містять велику кількість дрібних фрагментів, в тому числі з виносними лініями. Спочатку може здатися, що неможливо розфарбувати такі маленькі деталі пензликом! Але результат перевершить всі ваші очікування – такі картини максимально наближені до оригіналу. Готуйтеся витратити на малювання не один вечір, навіть не один тиждень!

    Картини за номерами бувають на полотні з підрамником або на картоні. У першому випадку бавовняне полотно туго натягнуте на дерев’яний підрамник, при малюванні рекомендується використовувати мольберт. Готовий шедевр можна повісити на стіну навіть без рами. Художній картон займає дуже мало місця при зберіганні, але для нього потрібно замовити декоративну рамку.

    Що в наборі?

    Комплект містить все, що вам буде потрібно для малювання картини – нічого докуповувати не потрібно. Отже, в наборі ви знайдете:

    • полотно на підрамнику або картон – зазначено в описі товару;
    • пензлики різної густоти;
    • баночки з пронумерованими акриловими фарбами на водній основі;
    • лак на акриловій основі;
    • інструкцію;
    • лист для звірки зафарбованих ділянок;
    • металеві кріплення.

    Додатково вам знадобиться тільки стаканчик води для миття пензлів і паперові серветки, щоб перед зафарбовуванням ділянок нового кольору очищати пензлик від залишків старої фарби. У деяких наборах потрібно змішувати фарби, для цього буде потрібна палітра.

    У нашому інтернет-магазині ви можете купити картину за номерами – якщо ви вже визначилися з вибором, то просто зробіть замовлення на сайті. Якщо у вас залишилися питання, то зателефонуйте нам на гарячу лінію або зв’яжіться іншим зручним засобом. Гарантуємо низькі ціни, швидку доставку і високу якість товару!