КАРТИНА ЗА НОМЕРАМИ ПО ФОТО

   Для отримання макету, завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера.

   Популярні картини за номерами

   Катерина Гладких

   Анастасія Малиночка

   Зв'яжіться з нами

    Якщо Ви шукайте оригінальний подарунок для колеги, сестри, матері, дружини або просто знайомої в Чернігові – зверніть увагу на картини за номерами. Малювання – це спосіб виразити свої творчі ідеї на полотні, за допомогою пензля і фарб. Раніше створювати художні шедеври могли тільки ті, у кого був талант або спеціальні знання, зараз же, за допомогою сучасних технік, це може зробити кожен. Картини за номерами – захоплююче хобі для дорослих, розвиваюче і пізнавальне заняття для дітей. Великий вибір подібних виробів з різними сюжетами Ви знайдете в каталозі компанії «Арт-Холст».

    Особливості продукції

    Розмальовки за номерами – це полотна, поділені на пронумеровані фрагменти різного розміру і форми. Кожен з них необхідно розфарбувати певним відтінком, підібравши його по зазначеній цифрі з палітри, що додається до комплекту малювання. Зафарбовуючи одну за однією ділянки на картині, в результаті Ви отримаєте справжній художній шедевр, який прикрасить одне з приміщень в будинку або стане подарунком близькій людині, створеним своїми руками.

    У нашому каталозі Ви зможете обрати і придбати картину за номерами з різними сюжетами: містами, абстракціями, людьми, відомими особистостями, репродукціями знаменитих полотен, тваринами, дітьми, природою, квітковою тематикою і т.д. Кожна картина за номерами має свій рівень складності.

    Рівні складності картин за номерами

    Купуючи полотно, Ви повинні враховувати вік, досвід, зір, терпіння художника. Існує цілих 5 рівнів складності картин за номерами, які Ви зможете купити в Чернігові:

    1. У розфарбовуванні задіяні всього 2-3 відтінки, а розділені області досить великі, щоб не зробити помилку. Такі варіанти найчастіше обирають для дітей.
    2. На другому рівні зони, які необхідно заповнити кольором зменшаться в розмірі, а кількість відтінків в наборі може досягати 5. Це серії картин для художників – початківців.
    3. Третій рівень вважається середнім. Заготовки підходять тим, хто вже знайомий з азами даної техніки або вміє поводитися з пензлем і фарбами. Зони для зафарбовування складають 1-2 см, а в набір входить від 5 до 20 ємностей з кольорами.
    4. На 4 рівні дрібні сегменти для замальовування заповнять не менше 80 відсотків полотна, і палітра розширюється до 30-40 відтінків.
    5. 5 рівень – найскладніший і зазвичай не під силу новачкам в художній справі. Для створення картини може знадобитися багато часу і терпіння.

    Слід розуміти, що чим більше кольорова палітра до набору – тим вище буде його вартість.

    Переваги співпраці з Арт-Холст

    Однією з послуг нашої компанії є виробництво і реалізація картин за номерами. Основою для заготівлі, на Ваш вибір можуть стати наступні матеріали:

    • полотно;
    • неткане полотно.

    У набір для малювання входить заготівля з сегментами, розбитими по номерам, акрилові фарби хорошої якості, розфасовані в герметичні баночки, кілька пензликів різної товщини і інструкція.

    Переваги співпраці з нашою компанією:

    • доступні ціни;
    • різноманітність сюжетів на будь-яку тему;
    • якісні акрилові кольори, які допоможуть створити унікальні художні композиції з яскравою передачею кольору;
    • у нас Ви зможете замовити картини-розмальовки будь-якого розміру і форми, а також триптих, який по закінченню робіт стане справжньою окрасою або головним акцентом приміщення;
    • Ви можете обрати заготовку з каталогу або замовити свій сюжет для створення картини. У нашій майстерні можливо зробити картину за номерами з Вашого фото.

    Щоб купити картини за номерами в Чернігові – залиште замовлення на сайті або зв’яжіться з нашими консультантами будь-яким зручним для Вас засобом.