КАРТИНА ЗА НОМЕРАМИ ПО ФОТО

   Для отримання макету, завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера.

   Популярні картини за номерами

   Катерина Гладких

   Анастасія Малиночка

   Зв'яжіться з нами

    Інтернет-магазин «Арт Холст» пропонує купити картини за номерами в Черкасах за доступною ціною. Ми продаємо розмальовки на полотні, оскільки цей продукт є найоптимальнішим як для новачків, так і для досвідчених художників.

    У каталозі інтернет-магазину картини за номерами представлені у великому різноманітті сюжетів, що дозволить вам обрати розмальовку, що відповідає настрою. Якщо ви не зможете підібрати підходящу картину в каталозі, можете надіслати фахівцям фото з улюбленим домашнім вихованцем, пейзажем або близькою людиною, і ми перенесемо його на полотно.

    Рекомендації по роботі з картинами за номерами

    Ми продаємо картини за номерами в Черкасах, які робимо самі. Це дозволяє гарантувати бездоганну якість наборів, які ми поставляємо. А щоб вам було легше працювати з розмальовками, фахівці рекомендують дотримуватися наступних порад:

    • Почніть в порядку спадання – фахівці рекомендують починати роботу в порядку спадання, тобто з більшої площі, а потім перейти до менших ділянок. Це займатиме менше часу і допоможе запобігти випадковому змазуванню.
    • Першими зафарбовуйте темні фрагменти – спочатку використовуйте самий темний колір на полотні, а потім використовуйте світлий. Це дозволить краще зрозуміти композицію квітів.
    • Номери фрагментів повинні відповідати цифрам на баночках з фарбою – під час малювання зафарбовуйте всі фрагменти одного кольору. Це зменшить плутанину і дозволить створювати картину за номерами послідовно. Коли ви закінчите всі деталі, дайте полотну висохнути. Спочатку очистіть пензлі, а потім переходьте до ділянок, пронумерованих іншими цифрами.
    • Ретельно зафарбовуйте номери – повністю покрити цифри на картині дуже важливо, тому що це надає акуратність картині. Для цього нанесіть другий шар фарби і дайте йому висохнути. Не поспішайте – фарба повинна дуже добре просохнути.
    • Уникайте плям – під час малювання рука може торкатися пофарбованої ділянки, яка ще волога, що призведе до появи ляпів і зусилля можуть стати марними через невеличку недбалість. Щоб уникнути цього, спочатку намалюйте саму верхню ділянку полотна, а потім нижню. Завдяки цій обережності ймовірність появи плям і мазків зменшується.
    • Обов’язково закривайте ємність з фарбами – закрийте баночку з фарбою, коли вона не використовується, щоб запобігти її висиханню. В іншому випадку акрилова фарба може висохнути, і потім стане марною.

    Використовуйте досить фарби, щоб покрити будь-яку область, але будьте точні. Розмальовки за номерами йдуть в наборі, який включаєполотно, акрилові фарби і кілька пензлів різного розміру, в залежності від складності обраного зображення. Купити картини за номерами в інтернет-магазині «Арт Холст» можна онлайн – просто оберіть вподобану роботу і зробіть замовлення. Доставка по Черкасах здійснюється кур’єром або поштою у зручний для вас час. У разі виникнення будь-яких питань співробітники служби підтримки клієнтів завжди готові відповісти на них – швидко, привітно і компетентно.