Show sidebar


  Не вдалося знайти вдале зображення?

  Картини за номерами Коні

  Поміркуйте про те, як провести дозвілля весело, але з користю? Спробуйте картини за номерами з кіньми! Це прекрасне проведення часу, яке не залишає байдужими дітей і дорослих. Розмальовки з номерами дозволяють легко створювати справжні витвори мистецтва, які стають справжньою прикрасою будинку або оригінальним подарунком.

  В Україні купити картини за номерами – коні, поні, собаки, кішки і інші тварини, ви можете в інтернет-магазині «Арт Холст». Ми виробляємо розмальовки за номерами, використовуючи якісні витратні матеріали, що тільки додасть вам задоволення при створенні полотна. У каталозі магазину представлений великий вибір готових робіт, але якщо жодна з них не припаде вам до душі, ми виготовимо індивідуальний ескіз по фото – так картина за номерами з кіньми стане для вас дійсно особливою.

  Розмальовки за номерами поставляються в наборі, в який входить полотно з фрагментованим зображенням – найбільш зручний для малювання матеріал, набір пензлів різного розміру, а також пронумеровані відповідно до фрагментів ємності з акриловою фарбою, яка швидко висихає і дозволяє створювати справжні шедеври.

  Переваги розмальовок за номерами

  Для досягнення балансу між роботою та особистим життям важливо, знайти методи зміцнення психологічного здоров’я. На початку 2000-х років дослідники виявили, що люди можуть знизити рівень стресу за допомогою живопису. Картина за номерами, де зображені коні, стане відмінним варіантом для відновлення балансу між фізичним і психологічним станом. Також такий вид діяльності має наступні переваги:

  • Зняття синдрому тривожності – щоб відчувати себе розслабленим, спокійним і щасливим, необхідно малювати. На думку фахівців, це один з кращих методів зняття стресу і виходу з депресивного стану. Ви зможете забути про турботи на кілька годин. Навіть якщо ви ще ніколи раніше не малювали, навчитеся виражати емоції за допомогою цього підходу.
  • Підвищення концентрації уваги – картини за номерами, де є коні, допоможуть поліпшити зосередженість і концентрацію уваги, оскільки всі зображення буде розбито на безліч пронумерованих фрагментів, які необхідно зафарбовувати відповідно до інструкції.
  • Підвищення самооцінки – після завершення роботи над створенням картини, ви отримаєте психологічне задоволення від шляху досягнення. Таким чином, ви підвищите творчий потенціал і впевненість в собі.
  • Фокусування – малювання за номерами, як медитація, допомагає зосереджуватися на конкретних моментах і вчить досягати певних цілей. Крім цього, розфарбовування допомагає поліпшити організаційні навички та можливості вирішення проблем.
  • Наполегливість і терпимість – оскільки це покроковий процес, він допомагає підвищити витривалість, оскільки ви будете працювати над дрібними деталями.

  І, нарешті, малювання за номерами допомагає підвищувати ефективність і продуктивність, за рахунок поліпшення рухової координації і когнітивних здібностей. Будь-яка картина за номерами, де намальовані коні, дозволить отримати максимум задоволення від самого процесу розфарбовування – це розумні, добрі, чуйні тварини, які у всіх викликають тільки позитивні емоції. Та й в цілому процес створення полотен таким чином викликає найпозитивніші емоції і у дітей, і у дорослих. Ще б пак – адже кожен може намалювати відмінну картину, не маючи ніякого досвіду в образотворчому мистецтві.

  Для постійних клієнтів і великих покупців передбачені спеціальні ціни та інші приємні бонуси. Ласкаво просимо!

   

  Поширені запитання

  • Які найпопулярніші картини за номерами в категорії “Коні”?
   Найпопулярніші картини за номерами це Білий кінь, Сірий кінь і Сірі коні
  • Які матеріали використовуються при виготовленні картин за номерами?
   Картини за номерами Коні друкуються на натуральному холсті – текстурі ідентичною полотнам художників.
  • Як здійснюється доставка картин за номерами?
   Ми здійснюємо доставку картин за номерами Коні по всій території України компанією перевізником Нова Пошта.
  • Як я можу оплатити картину за номерами Коні?
   Ви можете оплатити картину післяплатою при отриманні, або онлайн на сайті.