Show sidebar


  Не вдалося знайти вдале зображення?

  Картини за номерами для дітей

  Картини за номерами для дітей – відмінна художня діяльність, яка розважає і заохочує творчість в ранньому віці. Інтернет-магазин «Арт Холст» знає, що впевненість приходить від використання правильних продуктів. Саме тому ми займаємося виготовленням якісних наборів для живопису, які підходять для дітей різного віку і захоплень.

  Кожна картина за номерами для дітей включає фарби, пензлі та полотно, тому все, що вам потрібно – замовити готовий набір і розповісти, як їм користуватися. Ми впевнені, діти отримають величезне задоволення від розмальовок по номерах, оскільки будь-яка з них допомагає розкрити творчі здібності та потенціал.

  Фахівці встановили, що малювання за номерами необхідно для підвищення самооцінки у дітей. Це відмінний засіб допомогти пережити важкі часи. Факти показують, що заохочення дітей до творчості в ранньому віці може сприяти підвищенню психологічної стійкості, а також розвиває кмітливість і винахідливість, які можна буде використовувати в дорослому житті.

  В Україні малювання за номерами для дітей користується високою популярністю, оскільки багато батьків знають про позитивний вплив живопису на дитячу психіку. Замовити якісні картини за номерами в дитячу кімнату ви можете в інтернет-магазині «Арт-Холст». У нас великий вибір готових робіт із зображенням тварин, а також улюблених дитячих героїв мультфільмів, казок, коміксів і навіть ігор.

  Що таке дитячі картини за номерами

  Дитячі картини за номерами – готові набори для живопису, які допомагають дітям будь-якого віку почати малювати, навіть якщо до цього вони ніколи не тримали в руках пензлик. Як батьки ви напевно знаєте, що діти люблять малювати олівцями, розфарбовувати заздалегідь намальовані картинки, а також бавитися з акварельними і акриловими фарбами. Якщо у дитини немає досвіду в мистецтві та живопису, то кращий варіант – малювати заномерами. Це досить старий метод роботи над власною картиною з попередньо надрукованим зображенням, де завдання художника – зафарбувати певні області відповідними кольорами. Кожна дитяча картина за номерами містить:

  • Попередньо надруковане лляне полотно;
  • Пронумерований набір ємностей з фарбою на акриловій основі;
  • Набір пензлів для малювання;
  • Інструкцію.

  Малюнки за номерами для дітей в каталозі нашого інтернет-магазину представлені в широкому асортименті. Після того, як ви оберете і зробите замовлення протягом декількох днів ми доставимо його в будь-яке місто України.

  Переваги малювання за номерами для дітей

  Як ми вже згадували, живопис є одним з улюблених занять для дітей. Як тільки вони приступають до процесу, їх приваблює активність, і вони зосереджуються на своїй роботі, немає необхідності їх підштовхувати. Це значно покращує їх концентрацію.

  Ще одна функція, яку поліпшують дитячі розмальовки за номерами – дрібна моторика. Дітям її потрібно вдосконалювати, а малювання вимагає обережних рухів пензлем по полотну. Поліпшення відбувається не відразу, але, на думку лікарів, це одна з кращих вправ.

  Також у дітей в процесі малювання поліпшується розпізнавання кольору – очевидно, що при заняттях живописом діти працюють з багатьма кольоровими тонами. Набори для дітей від компанії «Арт Холст» прості, мають тільки основні форми і кілька кольорів, але з їх допомогою сприйняття кольорів вашої дитини значно поліпшується.

  Крім цього, в процесі малювання діти отримують розслаблення. Сьогодні багато дітей мають діагноз СДУГ. І з кожним роком їх кількість зростає в геометричній прогресії. Зараз живопис називають одним з найбільш ефективних терапій проти цього порушення. Фахівці визначають даний метод, як арт-терапію.

  Замовити набір для дитячої живопису

  Якщо ви вирішили купити картину за номерами для дітей, ознайомтеся з пропозиціями інтернет-магазину «Арт Холст». У нас великий асортимент готових наборів для малювання на будь-який смак і вік дитини. Будь-яка дитяча розмальовка за номерами – готовий набір для творчості, де є все необхідне, щоб дитина відчула себе художником.

  Придбати дитячі картини за номерами у нас ви можете онлайн. З вами зв’яжеться консультант магазину, якому ви зможете задати всі питання, що цікавлять. Якщо ви не знаєте, яку дитячу картину за номерами придбати, зв’яжіться зі співробітниками магазину для консультації.

  Поширені запитання

  • Де купити картини за номерами для дітей?
   Дитячі картини за номерами Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині Арт-Холст.

  • Чи можна замовити дитячі картини за номерами без коробки?
   Так. На нашому сайті Ви можете замовити картину по номерам без коробки, або в подарунковій упаковці.

  • Які найпопулярніші картини за номерами в категорії “Дитячі”?
   Найпопулярніші картини за номерами 2021 року це Кольоровий лев, Мила панда и Яскравий папуга

  • Які фарби використовуються в розмальовках за номерами для дітей?
   У набір для малювання за номерами входять екологічні акрилові фарби.