Show sidebar


  Не вдалося знайти вдале зображення?

  Картини за номерами Дівчата

  У каталозі інтернет-магазину «Арт Холст» представлено широкий вибір наборів для живопису. У нас можна замовити картини за номерами дівчата з доставкою в будь-яке місто України. Ми продаємо розмальовки за номерами власного виробництва, тому впевнені в їхній бездоганній якості.

  Якщо в каталозі ви не знайдете готові картини за номерами жінки, зможете замовити індивідуальний проект по фото – надішліть зображення співробітникам компанії, і вони швидко переведуть його на полотно з дотриманням найдрібніших деталей. Зв’язатися з консультантами інтернет-магазину можна по електронній пошті, через форму зворотного зв’язку або по телефону.

  Що входить в набори для малювання

  Картина за номерами дівчина – набір, призначений для хобі і творчої діяльності. Він ідеально підходить в якості подарунку, тому що містить всі необхідні матеріали та інструменти. Одна з переваг комплекту для живопису полягає в його простоті і зручності – щоб почати малювати не потрібні спеціальні художні навички. Досить просто ознайомитися з інструкцією і почати творити. В готовий набір для малювання входять:

  • Бавовне полотно на дерев’яних підрамниках;
  • Акрилові фарби в вакуумних ємкостях;
  • Кілька високоякісних пензлів з ворсом різного розміру;
  • Інструкція.

  Натуральне бавовняне полотно натягується на дерев’яні підрамники з висушеної сосни. Ми суворо стежимо за ступенем натягу, щоб на полотні не було хвиль та інших дефектів. Полотно має пронумерований візерунок. Акрилові фарби на водній основі повністю нешкідливі і нетоксичні. Вони упаковані в пронумеровані пластикові баночки. Номер баночки відповідає номерам виділених фрагментів на зображенні. Крім того, баночки упаковуються в вакуумну плівку, щоб запобігти висиханню протягом терміну її служби. Всі картини за номерами з дівчатами містять нейлонові пензлі, кількість яких залежить від розміру картини. Наприклад, якщо ви замовте малюнок 40 см х 50 см, то в комплекті буде 3 пензлики різної товщини. Якщо вам буде потрібно велика картина зі складним сюжетом, розбита на безліч фрагментів, в набір увійде більше пензлів. Створити справжній шедевр вам допоможе докладний посібник, який включає в себе, крім опису комплекту і процедури фарбування, художні поради, які допоможуть досягти бездоганного результату.

  Картини за номерами від виробника в Україні

  Кожна картина за номерами з дівчатами від «Арт Холст» – ваш перший крок на шляху до художнього розвитку. Розробка і підбір моделей здійснюється командою професійних дизайнерів і художників. У каталозі представлені десятки готових робіт, на яких зображені дівчата і жінки в різних сюжетних лініях, що дозволить підібрати набір для малювання за смаком або настроєм.

  Крім цього, ми завжди дбаємо про те, щоб у покупців магазину не виникало проблем з процесом створення шедевру. У комплекті до готового набору для живопису завжди є контрольний перелік. Якщо покупець зробить помилку і використає невірний колір для позначеного фрагмента, він зможе знайти правильний номер кольору в цьому переліку і нанести на нього інший шар фарби. Причому, для виправлень не потрібно буде робити додаткових дій, оскільки акрилові фарби, що поставляються в наборах «Арт Холст», дозволяють вносити незначні правки в роботу. Тому, якщо ви хочете навчитися малювати, але не впевнені в своїх силах – звертайтеся в наш інтернет-магазин, ми допоможемо стати справжнім художником.

   

  Поширені запитання

  • Які найпопулярніші картини за номерами в категорії “Дівчата”?
   Найпопулярніші картини за номерами це Дівчина на даху, Дівчина Поп арт і Дівчинка з синім волоссям
  • Які матеріали використовуються при виготовленні картин за номерами?
   Картини за номерами Дівчата друкуються на натуральному холсті – текстурі ідентичною полотнам художників.
  • Як здійснюється доставка картин за номерами?
   Ми здійснюємо доставку картин за номерами Дівчата по всій території України компанією перевізником Нова Пошта.
  • Як я можу оплатити картину за номерами Дівчата?
   Ви можете оплатити картину післяплатою при отриманні, або онлайн на сайті.