ДИЗАЙНЕРСЬКА ОБРОБКА

   Стиль поп-арт сьогодні на піку популярності. Зображення в даному стильовому напрямку однаково гармонійно виглядають в інтер’єрах квартир, обставлених в стилі лофт, і у фотостудії і в дорогих магазинах. Унікальна обробка картин в даному стилі надає їм самобутності, витонченості та креативу. Яскравим представником цього напряму вважається Енді Уорхол. Він популяризував даний стиль ще в 50-70х роках. Твори автора продаються по всьому світу за мільйони доларів, але з нами у вас є унікальна можливість зробити картини в стилі Енді Уорхола за максимально доступною ціною і в короткі терміни.

   Компанія «Арт-Холст» пропонує вам не тільки купити шедеври стилю поп-арт, а й зробити ексклюзивні вироби. Ми пропонуємо інноваційну послугу – завантажте власне фото і ви можете отримати готовий варіант в автоматично обробленому вигляді і наочно побачити попередній результат.

   Чому саме поп-арт такий популярний в наші дні:

   • Величезні можливості по оригінальному оформленню інтер’єру. Можна легко зробити друк на полотні під індивідуальний розмір, що дозволяє виконати дизайн в єдиній концепції, не порушуючи загальної гармонії.
   • Креативні рішення для оформлення торгових точок. Сучасні інтер’єри вимагають воістину творчого підходу для вмілого залучення клієнтів. Картини в стилі поп-арт ідеальне для цього рішення. Такими фото можна створити бренд вашій торговій точці і вигідно виділити її серед конкурентів.
   • Можна використовувати друк на полотні в якості реклами. Велике і яскраве фото, розміщене в місцях інтенсивної прохідності, дозволить ненав’язливо звернути увагу на ваші послуги.
   • Цікавий подарунок друзям і знайомим. Можна зробити портрет або тематичний фотоколаж. Щоб ви не вибрали, це стане справжнім витвором мистецтва в стилі поп-арт і надовго залишиться в пам’яті дарувальника.
   • Картини в стилі Енді Уорхола відмінно підійдуть в якості стильного презенту для ділових партнерів і дозволять скріпити вашу дружбу, сприяючи довгій і продуктивній співпраці.

   Основні етапи виконання друку на полотні в стилі поп-арт

   Портрет в стилі Енді Уорхола виконується без рамок методом галерейної натяжки. Скоби фіксують елементи розташовані на зворотній частині полотна, тому немає необхідності додатково використовувати багет. Інноваційне обладнання компанії «Арт-Холст» дозволяє пропонувати своїм клієнтам сервіс європейського рівня. Полотно буде повністю імітувати справжню картину, виконану руками істинного майстра, а креативна обробка додасть полотну не тільки яскравості, але і незабутній настрій.

   Переваги звернення в компанію «Арт-Холст»

   • Багатий асортимент і широкі можливості. Ми працюємо з фото будь-якої складності, звичайно, ми можемо виконати і інші поліграфічні послуги, але інтер’єрний друк наш основний профіль.
   • Допомога дизайнера. Наші співробітники завжди раді підказати вам творчу ідею для оформлення вашого інтер’єру, щоб замовлений вами фотодрук на полотні органічно вписався в загальну дизайнерську концепцію.
   • Оперативність. З нами вам не доведеться нудитися в очікуванні. Ми приймаємо замовлення, і обробляє їх протягом декількох днів. Все залежить від складності та обсягу роботи. В середньому весь цикл займає від 1 до 2 робочих днів.
   • Доступна ціна. Ми надаємо недорогий сервіс, наші душевні роботи обійдуться вам за максимально вигідною ціною.

   Співробітники компанії «Арт-Холст» постійно в творчому пошуку, в своїх роботах ми зберігаємо ваше натхнення, любов і захоплення. Звертайтеся до нас, і ваш інтер’єр наповнитися яскравими фарбами!