Show sidebar


  Не вдалося знайти вдале зображення?

  Картини по номерам

  Розвиток сучасних технологій, що дозволяють випускати на ринок розваг інноваційні вироби, зробило картини за номерами хобі не тільки для дітей, а й для дорослих. У сім’ях з’явилося нове заняття, тепер батьки з дітьми і приятелями з задоволенням проводять час за розфарбовуванням. Для дітей картина за номерами – відмінна можливість розвинути моторику і мислення, для дорослих – проявити свої творчі здібності і подарувати собі та оточуючим позитивний настрій.

  Компанія «Арт-холст» пропонує недорого купити картини за номерами в Києві, а також в Дніпрі, з доставкою по всій Україні.

  Особливості виробів

  Картини за номерами в Україні і в інших регіонах є полотна, зроблені з картону. На полотнах картини-розмальовки за номерами тонкою непомітною лінією нанесений малюнок, зображення різноманітні:

  • тварини: вовки, коні, собаки;
  • рослини і квіти, букети, квіткові композиції, іграшки;
  • будь-які пейзажі: море, лісові галявини, водоспади і вулкани;
  • геометричні інсталяції, абстрактні малюнки і багато іншого.

  Інтернет-магазин Арт-холст пропонує придбати картини за номерами в Києві не тільки як окремі полотна, але і як триптихи, які представляють собою справжні витвори мистецтва.

  Як виглядають розмальовки по номерам

  Кожному елементу малюнка присвоєно власний номер. Кожній цифрі відповідає певна баночка з фарбою. Деякі набори комбіновані – тут потрібно вивчати правила, щоб зрозуміти, як правильно змішувати певні фарби. Інтернет-магазин пропонує купити картини за номерами, забезпечені пензликами і рамочками. Продаються картини за номерами без коробки або в упаковці – за бажанням замовника. До послуг покупців різні конфігурації, представлені і великі розміри.

  Особливості використовуваних фарб

  Якщо це олійні фарби – слід проявити особливу акуратність. Адже можна розплескати фарбу, це не дозволить закінчити картину. Картину потрібно малювати швидко – фарба може стати занадто густою, доведеться її розбавляти водою.

  Акрилова фарба більш практична – найчастіше, такі набори вибирають для дітей, щоб уникнути неприємностей.

  Облаштуйте житлове та офісне простір творчо

  Персонал фірми «Арт-холст» добре знайомий з тонкощами виробів, тому порадить купити картину за номерами кращої якості:

  • виріб стане відмінним подарунком друзям і родичам на будь-яке святкування, дозволить близьким проявити мистецькі здібності;
  • розібратися з технологією розмальовки за номерами нескладно, вона доступна при будь-якому рівні підготовки;
  • інтернет-магазин пропонує широкий вибір картин за номерами на полотні з зображеннями: котів і кошенят, принцес і казкових героїв, міст і найкрасивіших місця планети;
  • додатково в якості основи для малюнка можна використовувати фотографії.

  Пропонуємо купити картини за номерами в Києві за невисокими цінами в якості ексклюзивних подарунків. Зверніться в «Арт-полотно»: порадуйте близьких незвичайним презентом або проявіть свої творчі здібності!